Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
  1. #11

    Default

    Wiem, wszyscy mają to wdupie. Teraz nikomu nie grożę, ale te osoby, które mnie sprowokowały niech lepiej uciekają, bo nie wiadomo co się może przytrafić im.

  2. #12
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by PlastikowyJezus5
    Wiem, wszyscy mają to wdupie. Teraz nikomu nie grożę, ale te osoby, które mnie sprowokowały niech lepiej uciekają, bo nie wiadomo co się może przytrafić im.
    Dobra nie dramatyzuj, trzeba było zastanowić się na początku gry, czy twój nick nie będzie zbytnio kontrowersyjny.
    Jak się okazało był i zostałeś za to ukarany.

  3. #13

    Default

    Co ty nie powiesz .. wiem, że będzie kontrowersyjny bo taki miał być. Nie wiedziałem, że tutaj są takie "delikatne" osoby.

  4. #14
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Chyba sie 'warny' posypią
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #15

    Default

    Dobra, później dostane bana za kolejne obrazy ;/. Chociaż prędzej czy później znowu znajdzie się jakaś osoba.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PlastikowyJezus5
    Wiem, wszyscy mają to wdupie. Teraz nikomu nie grożę, ale te osoby, które mnie sprowokowały niech lepiej uciekają, bo nie wiadomo co się może przytrafić im.
    hahahaha ej stary sory ile ty masz lat? mrrr ale don korleone mafia rox ;D cały Pruszków z tobą gozu ;DD

    odczekaj te dwa dni i po sprawie

  7. #17

    Default

    3 . Ja się na nim zemszczę. Wiem, że ta gra na wiele pozwala, za to ją lubię ;p, ale tak hamsko nikt nigdy mi nie zrobil ;/

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PlastikowyJezus5
    3 . Ja się na nim zemszczę. Wiem, że ta gra na wiele pozwala, za to ją lubię ;p, ale tak hamsko nikt nigdy mi nie zrobil ;/
    A mścij sie ile chcesz ja się nie boje. Nie trzeba było obrażać innych graczy nie byłbyś zgłoszony.

  9. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Dobra nie rozkręcajcie wojny bo 80%+ postów to tylko dt. sprzeczek
    Albo na PW to załatwiajcie bo później więcej roboty ma Athia i Witchbl4de

  10. #20

    Default

    Ale wazelina ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •