Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Pomoč pri ropu

  1. #1
    Guest

    Default Pomoč pri ropu

    Zdravo!

    Pri teh težavnostnih stopnjah. Ali se da predvidevat, če je za določen rop stopnja težavnosti previsoka glede na stanje (moč, inteligenca, karizma itd.)?
    Recimo pri ropanju 7-eleven gre (Tezavna stopnja: 100) pri ugrabitvi (Tezavna stopnja: 170) pa že grem v zapor.
    Respekta mam 132. Komej

    Prosim za pomoč.


    lp

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default

    http://www.thecrims.grygar.eu/

    evo tule si zračuni če maš dost vlke statse za določen rop
    Here to help

  3. #3
    Guest

    Default

    Ja napreduješ lahko na višji rop, odvisno od tega koliko moči imaš, in kakšno orožje in ščit uporabljaš. Glede na to lahko pa lahko napreduješ na višji rop. Evo tukaj www.crims.biz , pa lahko izračunaš kaj lahko ropaš, glede na tvojo dejansko moč.

  4. #4
    Guest

    Default

    Uf super stari! To sm rabu!

    Hvala obema!

  5. #5
    Guest

    Default

    Mene pa sam neki zanima ko sem vidu na tem kalkulatorji http://www.thecrims.grygar.eu/ kaže tud ****ingamsko palačo pa fort knox, pa kdaj bo pač to ka vidim da je obarvan rumen? Al je to sam za beto zaenkrat?

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Zaenkrat sam na beti, se pa zna narest da bo tut v real rundi

  7. #7
    Guest

    Default

    Supr pol Upam da bo spet bolj zanimiv če bo na real

  8. #8
    Guest

    Default

    Sicr tale post ne paše v to temo lih ampak bom kr svojo temo uporabu, da ne odpiram nove.

    No prvič se mi je zgodil, da me je en uporabnik ubil. Zdej me pa zanima kako se maščujem? Seveda čez 12ur komaj (2TC dni).

    lp

  9. #9
    Guest

    Default

    TAKO DA GA NAZAJ PREFUKAŠ ČE SEVEDA MOREŠ KER ČE TE JE ON UBIL MISLIM DA GA NEBOŠ VEČ MOGEL ALI GA PA LAHKO ZA GANGOM NAPADEŠ (ČE SEVDA MAŠ GANG)

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreamTeam18
    TAKO DA GA NAZAJ PREFUKAŠ ČE SEVEDA MOREŠ KER ČE TE JE ON UBIL MISLIM DA GA NEBOŠ VEČ MOGEL ALI GA PA LAHKO ZA GANGOM NAPADEŠ (ČE SEVDA MAŠ GANG)
    Prihodnjič pa izključi caps lock.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •