Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: o mica chestie

  1. #1
    Guest

    Default o mica chestie

    eu chiar nu va inteleg deloc...voi nu realizati ca`i doar un joc? citesc zeci de mesaje unde va injurati.. inteleg ca unii sunt copii si nu fac diferenta intre realitate si joc... mie imi place sa cunosc oameni noi... de asta am si inceput sa joc crims...am obtinut ce am vrut si ce mi`am propus... tot respectu : thejockerRA...batuhan...shadowX...razhel..siria..b abanezu,,microsys.elidiot..SportsMan(multumit gheiule)
    raluka :X:X:X:X
    nu sunt mare jucator...nici nu vreau sa fiu...performante nu am facut in crims...nu ma incalzeste cu nimic in viatza reala dak am luat nush ce loc in crims....Revenitiva fratilor si nu mai fiti prosti..jucati de placere..nu din obsesia topului si al jocului... de ce am zis toate aceste chestii??? pt ca ati deraiat in prostie...unul imi zice ca ma bate...ca o sa ma caute... altu ca isi baga ceva in natie altuia...de ce?? de la un cacat de joc??? altu ma facea(Andersen) lavric..spion RA(in runda 10) cand nu aveam nici o treaba cu RA doar cu RC...e frumos asa?? tot felu de afirmatii care uneori dau dovada de prostie....nu ma astept sa citeasca cineva mesaju asta dar : revenitiva fratilor...faceti ceva util respect pt cei care au zis ca nu mai joaca si chiar nu joaca(mi se par oameni sinceri)....parerea mea...e 3 dim...am baut un pahar in plus...scuze...papa

  2. #2
    Guest

    Default

    yo L-am CiTiT
    Ce sa ziC, asTa inCerC si yo sa Le expLiC, dar nu vor sa inTeleaGa
    pT un kinder joy ar faCe oriCe |
    Copiii din ziua de azi

  3. #3
    Guest

    Default

    Ai dreptate Capat..Dar cine o sa inteleaga acest lucru? TheCrims e ca un drog

  4. #4
    Guest

    Default

    forumu e viiToru fraTiLor LasaTi JoCuL

  5. #5
    Guest

    Default

    S-a facut dreptate

  6. #6
    Guest

    Default

    super bine zis CapaT unii chiar nu fak diferentza intre jok shi realitate tot respectu ptr tine shi cei care inteleg TheCrims e doar un jok

  7. #7
    Guest

    Default

    iauzi nanele ce rumega ajtia aicia ?!?! nu'i contrazici ?

  8. #8

    Default

    lolz...asa e CapaT..ai vzt k si yo ti-am dat dreptate..:-" da` p mine nu m-ai pus acolo...special thx X(...raule )

  9. #9
    Guest

    Default

    ca sa vezi )

  10. #10
    Guest

    Default

    offf.. off... maiii.. maiii...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •