Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: o mica chestie

  1. #11
    Guest

    Default

    nenea capat ... facem un user smeker prin ziua 160 ?? poate ne lipim de vro minora si'n plus, Kirk mi'a promis ca ma lasa sa ii dau un ga runda viitoare (am dovada)

  2. #12

    Default

    asa asa CapaT...) ghei ce esti >:P cand mai mergi la un biliard?) sa mai bem niste beri...sa te fac muci :-" :X

  3. #13

    Default

    puai ma biliardez si io cu voi

    Daca vine si back sa ma sustina cu un cognac e totu' perfect

  4. #14
    Guest

    Default re

    sports si berile 2 beri si vede numai tarfe si dealeri pe strada )

  5. #15

    Default

    nick...yo cand ma intalnesc cu cineva la o bere..sau biliard...sau altceva..nu vorbesc despre crims frate.u cand intalnesti pe cineva..il omori la cap cu crims.esti disperat de jocu asta.ai uitat cand erai dispus sa-i dai bani lu honome k sa iei un cont cu nush cata charisma?esti n00b frate.. iti dai si viatza pt jocu asta.e un pas inainte ....bv,felicitari

  6. #16
    Guest

    Default

    capat betzivu :P
    ah si btw miam adus aminte cand era rotary in floare si era distractie maxima si a zis unu de carni ca e vreun muncitor parlit ca rotary club nuj ce plm firma e =))
    si are dreptate omu ... mai iesiti si bai la o vodka cu capy la o tequila ceva lasati crimsu

  7. #17
    Guest

    Default

    norok ca mai bei cate un pahar in plus si te luminezi ... nasolule

  8. #18
    Guest

    Default

    capat sa sti cai ai dreptate si te sustzin

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cotzo01
    capat betzivu :P
    ah si btw miam adus aminte cand era rotary in floare si era distractie maxima si a zis unu de carni ca e vreun muncitor parlit ca rotary club nuj ce plm firma e =))
    si are dreptate omu ... mai iesiti si bai la o vodka cu capy la o tequila ceva lasati crimsu
    tu stii ce e rotaryclub ma?? de la ce vine? dak nu...TACI...nu te mai da important aici... in rest...low e najpa jocker ca jocker....da Low rupe normele =)))=))))

  10. #20
    Guest

    Default

    Cred ca ar trebui sa raspund aici pt ca mie mi-a sarit mustarul de cateva ori din cauza jocului :
    O data cand i-am murdarit profilul anei - pt care mi-am cerut scz si chiar regret
    Si de mai multe ori cand vroiam sa il bat - la propriu pe shobi - pana la urma mi-au trecut dracii si pe el

    D c oare ne sar dracii de la joc ? - pai cand joci la top joci muuuult si in runda in care eu am jucat muuuult am jucat impotriva adminilior ( Leafar ) - intrebatzi ra-ul sa va explice ei, si dupa ce ca faceam fatza si ar fii trebuit sa luam un loc 1 careva din RA sau BR ( acum cik se arunk de pe shobo pe titus - poate sa fie o noua minciuna ) a incercat sa f*ta contu. Incearca sa joci si la top sa vezi cum e si apoi sa imi bat eu joc de munk ta sa vad itzi place ?

    Nu consideratzi ca nu am viatza sociala sau prieteni din crims ca am destui - pur si simplu am si jucat m-am si distrat ...

    P.S. - " revenitzi-va " domnu' Capat k ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •