Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
  1. #11
    Guest

    Default

    Luati-va gardieni de la Vanzatorul de arme si nu va mai reusi sabotajul rivalilor
    Daca nu aveti ce face si vreti sa planificati si voi un sabotaj trebuie sa-l lasi 1-2 zile (crims) pt a-ti reusi.

  2. #12

    Default

    am si eu niste intrebari pls:
    1. am mai jucat tc de mult de tot acum cativa ani buni si acum mi-am adus aminte de el iar. si am incept cu businessman sunt deja lvl 1000 am bani bla bla.. dar mi-am luat 1 disco si am vazut ca nu produce nimic, am vandut-o. am luat casa de toleranta si nici aia nu produce.. si e de ceva vreme. dc nu produce?
    2. am vazut la unii pe statistica cum intr-o zi au sa zicem 1000 si ziua urmatoare 10.000 .. cum au facut asa mult intr-o zi? sau cum sa fac sa cresc repede singur ca vad ca nimeni nu ma ia in gang, nu gasesc oameni pe la 1000 si aia mari mi-e frica.
    3. ce imi mai creste respectul in afara de spargeri? daca bat pe cineva.. daca omor, sabotaje ce?...
    pls raspunde-ti cineva cu experienta. merci

  3. #13
    Guest

    Default

    1. -Discoteca este pt a-ti baga droguri in el si a intra alti jucatori in el , sau chiar tu
    -Casa de toleranta pt a baga fete

    2.Incearca fa-ti faci un gang singur , cu conturi proprii care le mai bati din cand in gand

    3.Atacuri , spargeri , producerea fabricilor si a fetelor.

  4. #14

    Default

    offf.. stiu asta pt ce e disco si casa de toleranta logic.. dar inrteb de ce in atatea zile nu am facut nici un ban din ele.. pai daca imi iau un laborator de ceva mai mare lsd, sau altele si platesc chiria pe zi o gramada si droguri cat mai costa si ele sa le bag intr-o disco si sa nu imi iasa nimic, merg pe minus? fara profit... cum mai imi creste respectu?

    si la intrebarea a 2-a .. asa fac aia? isi fac conturi si il bat ca sa creasca respectu?...

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MrGreenn
    offf.. stiu asta pt ce e disco si casa de toleranta logic.. dar inrteb de ce in atatea zile nu am facut nici un ban din ele.. pai daca imi iau un laborator de ceva mai mare lsd, sau altele si platesc chiria pe zi o gramada si droguri cat mai costa si ele sa le bag intr-o disco si sa nu imi iasa nimic, merg pe minus? fara profit... cum mai imi creste respectu?

    si la intrebarea a 2-a .. asa fac aia? isi fac conturi si il bat ca sa creasca respectu?...
    La casa de toleranta si la disco nu are ce sa-ti produca , aia bani doar din intrarea altor jucatori si consumarea de droguri depinde ce pret pui pt a iesi pe profil , sanse mici sa intre cineva la tine . Si la cladiri asta e rolul lor sa produca droguri si iesi pe profit destul de bine , incerca sa iei cat de multe poti , 1 singur fel si de preferat Ghb sau Special K pt ca-s cele mai profitabile

    Da , asa fac 'aia' joaca ca nebunii cu multe conturi si fac skill=respect

  6. #16

    Default

    sa inteleg ca tre sa imi iau numai fabrici multe si atat? produc droguri si imi creste respectu?

    ce e special k? si ghb pls?

  7. #17
    Guest

    Default

    Da.
    Din fabrici scoti respect mare, iar runda asta cel mai profitabil drog este GHB !

  8. #18
    Guest

    Default

    special k si ghb sunt droguri... le poti cumpara de la DILARUL DE DROGURI sau le poti produce tu cumparand o cladire din CLADORI... logic k se merita doar daca le produci tu...

  9. #19
    Guest

    Default

    am si io o intrebare... vreau sa produc boze(un drog) care pot sal cumpar de la DILARUL DE DROGURI... dar eu vreau sa-l produc eu... iar la CLADIRI nu gasesc 'plantatie de booze' sau 'fabriuca de booze' sau ceva de genu asta... ce cladire trebuie sa cumpar ca sa produc booze?? pls help me..

  10. #20
    Guest

    Default

    fab de bere

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •