Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 201
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default PITANJA I ODGOVORI !!!

    Ova tema sluzi da ne biste morali vi da pravite teme za svako pitanje koje imate.

    Rado cu odgovoriti

    Pozdrav
    Mazuma

  2. #2
    Guest

    Default

    Kako da znam koja je ***** zarazna?Ili moram da rizikujem?Da li su jeftinije wise zarazne od skupljih?

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Ovo ti je najbolje pitanje do sada!!!

    Nemoj da ideš na kurve koristi droge, (pivo ti je najisplativije u početku) i naravno nemoj po tuđim klubovima!

    Od 0% do 100% ti treba:
    Weed = 99 komada,
    Painkillers = 99 komada,
    Booze = 50 komada,
    Magic Mushrooms = 50 komada,
    LSD = 35 komada,
    Ecstacy = 25 komada,
    Opium = 20 komada,
    Amphetamine = 20 komada,
    Cocaine = 15 komada,
    Heroin = 13 komada

    Znači ovako posle svakog trećeg droziranja treba da uzmeš detox ili metadon, čitaj metadon, da bi te gudra radila kako treba!!!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Znači da detox košta mnogo više od metadona i da nema potrebe da ideš na detox!!! Posle 3 puta droga te slabije radi pa treba više od idealne količine da bi napunio staminu do vrha!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Quote Originally Posted by UEGangsta
    Kako mi je nestalo 430000 ?ponudio sam u zatworu ,nisu prihwatili,odjawio sam se .Pa sam se onda wratio a kesa nije bilo
    pa, kad ponudish panduru pare on ce da ih uzme bilo to odgovarajuca suma ili ne... skoro ko u stvarnosti

  6. #6
    Guest

    Default

    Koliko treba da mi se napune ulaznice za klubove?

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Za jedan dan u crimsu dobiješ 8 komada.... 1 dan u crimsu traje 6h tako da za jedan naš dan dobiješ 24 ulaznice!!!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #8
    Guest

    Default

    e da i ja pitam nesto jel mi se vise isplati kupovat tvornice heroina pa onda prodavat drogu il da dizem kesh na kuravama?

  9. #9
    Guest

    Default

    kupuj fabrike special k!

  10. #10
    Guest

    Default

    aa da vidis sta picke rade.. prave po 2-3 accounta, ulaze sve lokale i gdje nadju da ima ljudi uleti sa jacim accountom i pobiju sve.. daj moze li se kako staviti da nemoze 2 acct sa istog ip? frajer vamo huu4 u lokalu 6 ugleda nemoze ga niko ubit, pa uleti sa huu1 i pobi nas sve-.-

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •