Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 201
  1. #101
    Guest

    Default

    Dobio sam mail samo da je uspesno izvrsen transfer ali od koda nista...mislim ako bude obmana ici cu dalje...Da li i kome jos mogu da se obratim povodom ovoga ?Ili da jos cekam,ali logicno je da dobijem odmah..Hvala unapred

  2. #102
    Guest

    Default

    pa jesi pogledao na accauntu da li imas kredite ?


    ako bude nekog problema trebalo bi da se obratis support crew-u oni ce da ti pomognu

  3. #103
    Guest

    Default

    Naravno pogledao sam,pise lepo Krediti 0 A i da imam kredite ne bi mi stajala reklama da uplatim kredite kao sto pise na sajtu 1 kredit=Nema reklame.. Pa obraticu se ali opet kontam trebalo bi da sacekam..Za sada nema ni jednog maila koji bi naznacio bilo sta sto bi bilo vezano za kod kako da aktiviram kredite.Jeste da igram prvi put ovu igru ali ima ih jos mnogo na fazon ovoga pa verujem da nisam glup da ne znam kako se sta radi A nisam sigurno.I da,za sada sam u zatvoru,ali to ne bi trebalo da pretstavlja problem oko primanja kredita,jer na taj nacin mogu brze da izadjem...

  4. #104
    Guest

    Default

    stvarno mi nista ne pada na pamet


    mozda kad bih video mail ...

  5. #105
    Guest

    Default

    Ni sam ne znam,sve sto je stiglo je mail od moneybookers da je uspesno novac prebacen i to je to..Mozda bitno je:

    The details of the transaction are as follow:
    Recipient email: [email protected]
    Amount: EUR 7.00
    Transaction ID: ovde je broj tog ID-a
    Time & Date: 16:42 CET, 18/01/2009
    Transaction status: processed *

    To je to

  6. #106
    Guest

    Default

    I dalje mi nista nije jasno

    ovaj ID ti je stigao ID: 11658182 ??

  7. #107
    Guest

    Default

    Ne stigao mi je ID: 12****** nije isti kao sto ti kazes..

  8. #108
    Guest

    Default

    ako sam dobro zakljucio krediti ce stici na accaunt sa tim ID-em koji ti je stigao ... jebem li ga tako bi trebalo da bude ...

  9. #109
    Guest

    Default

    Probao sam i to i ako je to bila mnogo glupa ideja koju sam probao I naravno nije doslo nista Jer je bilo copy/paste

  10. #110
    Guest

    Default

    Gledaj, svaki igrac na igrici ima svoj ID odnosno svaki accaunt ima svoj ID .... samo meni nije jasno da li je taj ID sto je tebi stigao ID accaunta na crimsima ili ID te transakcije Logicno bi bilo da tamo gde kupujes te kredite imas nesto kako usmeravas gde ce krediti da idu ... posalji mail support crew-u pa vidi sta ce da ti odgovore ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •