Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 12 of 21 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 201
  1. #111
    Guest

    Default

    Pazi,ovo je ID transakcije,znaci sa moneybookers-a.a ID sa crimsa nisam probao,jer logicno je da ocekujem nekakav code koji cu ukucati tamo gde mi se prikaze da treba aktivirati sve to.Proverio sam history na nalogu na moneybookers i pise lepo transaktija to: pa mail koji sam ti malopre pokazao koji je vezan za crimse,i nista viseja sam isao direktno na sajt ovde kupite kredite preko moneybookers i tu se ulogovao na nalog i samo prosledio novac od 7 eura za 100 credits...To je citava matematika koja je potrebna bila za izvrsenje..Uputicu se i na support crew-u pa cu videti sta ce mi reci..

  2. #112
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    kada si poslao zahtev i kada si si dobio taj mail? Vrlo je verovatno da treba da prodje odredjeno vreme da dobijesh kredite.

    Poshalji meni na privatne poruke sve podatke koje si dobio pa cu da se raspitam o chemu se radi

  3. #113
    Guest

    Default

    daj bre sto su ovi siptari kao sa nama u istoj zemlji,terajte ta govna,jebacu im mamu svima!!!!

  4. #114
    Guest

    Default

    zive u Srbiji sto ne bi igrali u Srbiji

  5. #115
    Guest

    Default

    kolko u proseku donosi msm a kolko al capone?

  6. #116
    Guest

    Default

    jedna karta milion i po tako nekako


    nego Mazuma ajde prijavi ovog Shotu za vredjanje.... Inace Shota je zena koja je kuvala srpsku decu u kazanu pevala pesme..... ima i ona siptarska igra shota shota...

  7. #117
    Guest

    Default Pomoc!!!!!!!!!!!

    treba mi odgovor na ova pitanja.hitno je!
    da li neko moze da me prebije u svom klubu??
    da li moram da imam i fabriku droga da bih mogao da ih prodajem u nocnom klubu ili moze i bez fabrike???


    molim vas da odgovorite.......................

  8. #118
    Guest

    Default

    moze da te prebije bilo ko ako ima relation sa tobom sto bi znacilo da ako te sretne u tvom klubu moze da te ubije


    ne moras da imas fabriku da bi prodavao drogu dovoljno je da je kupis kod drug dilera i da je stavis u klub i ona se prodaje automatski

  9. #119
    Guest

    Default

    a sta je to relation??

  10. #120
    Guest

    Default

    pa kontakt=relation imas onaj vodic kad ulazis u igricu odgledaj ga mozda ce ti nesto biti jasnije

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •