Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast
Results 191 to 200 of 201
  1. #191
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    poslao sam ti novu shifru na [email protected]

  2. #192
    Guest

    Default

    koliko dana traje runda ? i da li je neko mjerio koliko je 1 sat igrice u odnosu na realno vrijeme ... ajde da pravimo bandu ovo je ovako dosadno ...
    Last edited by Nemanja; 07-17-2012 at 04:56 PM.

  3. #193
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    hmmmmm, pa da, 1 sat u igri je 15 minuta pravih, a na startu ti pishe koliko traje runda i koliko ima do kraja

    Quote Originally Posted by Nemanja View Post
    koliko dana traje runda ? i da li je neko mjerio koliko je 1 sat igrice u odnosu na realno vrijeme ... ajde da pravimo bandu ovo je ovako dosadno ...

  4. #194
    Guest

    Default

    zasto od kurvi koje kupim nemogu prikupljat dnevne prihode? tj. zasto ih uopce ne vidim pod mojim *****ma? fala na pomoci...

  5. #195

    Default

    Pozdrav, da pitam, koje zgrade je najisplatljivije kupovat sad inace?

    i jos nesto, nemam dovoljno za radit najjacu pljacku u bandi (cr) ali sam u bandi sa jakim ljudima koji me mogu pokrivat bez problema, ukljucim li se u bandu dali ce mo uspjeti ili zavrsiti u zatvoru?

  6. #196
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Cover pljachki radi, dovoljno je da prihvatish, oni ako su mnogo jaki, pokrivaju te.
    Trenutno fabrike amfetamina zaradjuju najvishe

    Quote Originally Posted by yeya View Post
    Pozdrav, da pitam, koje zgrade je najisplatljivije kupovat sad inace?

    i jos nesto, nemam dovoljno za radit najjacu pljacku u bandi (cr) ali sam u bandi sa jakim ljudima koji me mogu pokrivat bez problema, ukljucim li se u bandu dali ce mo uspjeti ili zavrsiti u zatvoru?

  7. #197

    Default

    Znaci sigurno mogu?
    Jer proslu rundu sam imao za oil onog dosta statsa i bilo je jakih igraca ali smo svejedno pali

    hvala na informaciji za zgrade



    EDIT: da ne spamam a zanima me, kad je u pljacki ukljucen covering, koliko manje para se dobija, ili sto je?
    Last edited by yeya; 11-15-2012 at 10:31 PM. Reason: jos jedno pitanje

  8. #198
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    49

    Default

    Quote Originally Posted by yeya View Post
    EDIT: da ne spamam a zanima me, kad je u pljacki ukljucen covering, koliko manje para se dobija, ili sto je?
    You get 50% less money.

  9. #199
    Guest

    Default Kluboi

    zasto u nightlife imam samo jedan klub u koji mogu uci? nema ni javnih kuca o.O

    zz

  10. #200

    Default

    Vjerovatno jer jos nisi prosao 200 respecta?
    a javne kuce su ukinute prije par runda, sada se samo sa drogom moze izljecit

    kopiram sa Changelog-a, runda 55
    Whorehouses have been disabled in nightlife section. Nightclubs and raves will remain the same.




    a ja imam opet imam pitanje, za sto nam sluzi karizma tocno, znam da poboljsava prihode od *****, ali trebalo bi imat jako veliku karizmu (nasao sam u changelogu pod rundi 56 da treba imat 4 milijuna karizme za max profit) a tesko tko na nasim prostorima to ima, pa koja mi je korist?

    i jeli najveci trening 6h koji se dobije kad dodemo na rank boss ili ima i vecih?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •