Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 21 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 201
  1. #31
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    ostali su ti kontakti od ranije. ne moguce je da te je ubio a da nikoga nisi imao u prijateljima, bilo crvenim ili normalnim

  2. #32
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Kad promeniš profesiju sve ti ostaje isto kao što je i bilo... Respect se računa na sledeći način:
    statsi/4 + pare/10000 = tvoj respect, što znači da možeš ili da potrošiš pare ili da spuštaš statse...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  3. #33

    Default

    Nesto me interesuje kada kupujem oruzije dali da gledam lijevu ili desnu tabelu,ja imam snajprer i kada sam kupio laserski pistolj dmg mi je postao slabiji tacnije 0-300 ,a kod snajpera 110-110 (jaci min)
    ispade da je bolja leva kolona,ali po tekstu iznad nje nije bolja :S :S
    Ako ste razumjeli dali mozete da mi pomognete

  4. #34
    Guest

    Default

    auuuu kakvo pitanje jbt

    pa prva kolona je tvoja preciznost a druga maximalna

  5. #35
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    kao što reče luciano, i kao što piše leva je tvoj dmg a desna max dmg... svako oružje ima određenu težinu za upotrebu, i zbog toga se min dmg razlikuje u levoj i desnoj koloni... takođe kao što možeš videti od oružja do oružja ti treba drugačije umeće(tuča, pištolj, puška, teško) tako da ako imaš dovoljno skill-a za jednu vrstu oružja ne mora da znači da imaš i za drugu...
    sniper ---> puška
    laser ---> pištolj
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  6. #36
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    ono shto su moji prijatelji hteli da ti kazu, jeste da treba da zaradish puno para i da kupish MEAN MACHINE shto pre

  7. #37

    Default

    Kako se dobijaju ulaznice za klubove ???
    Tj glupo je sto moram dati ulaznicu za svoj klub i sto moram platit svojoj kurvi da je jebem

  8. #38
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    ne mozesh da kupish ili dobijesh ulaznice, a sistem ulaznica je tu da bi sprechio dokone klince na raspustu da igraju crimse 24 sata i stoga imaju milione respecta...

    a za kurve, pa jebiga i ona mora da zaradi neshto. osim toga, bolje ti je da se drogirash nego da jebavash kurve, brze se i sigurnije dize stamina

  9. #39
    Guest

    Default

    Kakva je ovo igra na kazinu? Mislim na ovu Blek Dzek? Jel moze neko da mi pojasni nov sam, sada sam krenuo da igram!

  10. #40
    Guest

    Default

    to ti je gubljenje vremena i para kao i prava kocka

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •