Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 201
  1. #41
    Guest

    Default

    SKontao sam... Evo ja imam ugled preko 70, i jako dobro napredujem. I zanima me da li se mogu svoje kurve je*ati radi povecanja energije?

    I zasto ne mogu da ubacim druga u bandu, sta treba da radim.


    Hvala puno na odgovorima

  2. #42
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by Baki21 View Post
    SKontao sam... Evo ja imam ugled preko 70, i jako dobro napredujem. I zanima me da li se mogu svoje kurve je*ati radi povecanja energije?

    I zasto ne mogu da ubacim druga u bandu, sta treba da radim.


    Hvala puno na odgovorima
    Možeš da karaš svoje kurve ali moraš da platiš
    Ako tvoj drugar ima manje od 50 respecta onda je zbog toga, u suprotnom ne radiš nešto dobro!

    pozz
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  3. #43
    Guest

    Default

    Moj drug ima preko 120 respekta, ali ne znam sta da uradim da bi ga pozvao?!


    A kako se kradu kurve? Jer samo posetom tih nocnih klubova ili ima bash neki nacin posto sam ja ukrao, ali ne znam kako.



    Hvala, i izvinite ako sam smorio

  4. #44
    Guest

    Default

    pa sve ti pise jbg ides na centar bande i u gore pri vrhu strane ti pise pozovi novog clana ili nesto slicno i onda kliknes na zeleni krstic pored njegovog imena

    Kurve ne mozes da krades one ti same pristupe to ti je random event ...

  5. #45
    Guest

    Default

    OK,ok. Sada sam zarazen i sada cu morati da cekam.. Koji je cilj ove igre?


    @LakiLuciano hvala ti na odgovorima!!!

  6. #46
    Guest

    Default

    pa cilj je da skupis sto vise ugleda i da budes sto bolje rangiran na listi sto vise para i statsa(snaga,inteligencija,tolerancija i harizma) imas to ce ti ugled biti veci

    takodje mozes da igras na ubistva ali to ti ne preporucujem dok ne naucis malo bolje da igras brzo ce da ti dosadi ...





    @mazuma ajde pitaj ove kretene sta se desava sa smajlijima hahahaha

  7. #47
    Guest

    Default

    Ok, ok , hvala brate

    Pozdrav iz Novog Sada !

  8. #48
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by LakiLuciano View Post
    takodje mozes da igras na ubistva ali to ti ne preporucujem dok ne naucis malo bolje da igras brzo ce da ti dosadi ...
    pa to je najbolji deo igre... kad odvališ nekog

    ps. jebem ti smeje
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  9. #49

    Default krediti

    neznam kako da kupim 200 kredita kupujem putem kreditne kartice pa mozetel mi objasnit kako molim vas

  10. #50
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    kupovanje kredita kreditnom deviznom karticom se radi preko sajta moneybookers.com i jako je jednostavno, samo prati uputstva i upishi broj kartice, a ja ti savetujem da za pochetak kupish 20-30 preko telefona, pa ako ti krene igra i ne pozelish da odustanesh onda maxuj caletovu karticu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •