Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 21 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 201
  1. #61
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by Baki21 View Post
    FatJony hvala ti brate !!!


    E, ovde kod ucena, kako se kredit mozhe dobiti ? Jel mozhe neko lepo to sve da objasni . . .

    Bio bih vam puno zahvalan!
    Takođe možeš da sastaviš reč oklagija na veoma popularnoj temi i dobiješ 20 kredita
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  2. #62
    Guest

    Default

    "Skoro ko u stvarnosti" hahahaha lol ISTINA, ISTINA!

  3. #63
    Guest

    Question

    eee momci, jedno pitanje... npr ja imam ugled 1000 a neko 1100, jachi je onaj koji prvi napadne ili kako??? imao sam slichnu situaciju, ushao sam u klub i tamo 3 lika 150, 350, i 1100 valjda... i ja kontam prvo cu slanbijeg, napadnem ga, ubijem ga i odmah i ovaj ludjak mene... da sam ga ja napao i cepnuo njega prvog pa onda ovog ostao bih ziv??? hvala! sranje je kad uletish u situaciju da ih je 2-3 tvog ranga, ti ubijesh jednog , a ovi tebe...

  4. #64
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    nije bitno ko prvi napadne vec ko ima bolje statse, oruzje i armor...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  5. #65
    Guest

    Default :)

    Kad FatJony kazhe statse prvenstveno misli na Snagu i Toleranciju. Npr ukoliko oboje imate Nomex, oboje paklenu minimum stete 1400 istog ste ugleda ali tvoj ugled je npr vecinom od intaligencije a njegov od snage tj ti si biznismen on je ubica on ce tebe ubiti.
    Takodje ugled se dobija od para npr 10 000 000 ti je 1000 ugleda znachi mozesh ti imati ugled 10 000 a ja 5000 ali da ti imas puno para,a ja samo statse. Ja cu tebe ubiti jer kod napada su statsi najbitniji i ko shto reche FatJony Oruzije i Oklop

  6. #66
    Guest

    Default krediti

    Da li krediti prelaze u sledejcu rundu?

  7. #67
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    da ..............
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #68
    Guest

    Default

    koliko traje jedna crims runda koliko crims dana?

  9. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    45 dana
    Datum završetka ove runde: December 20, 2008, 18:00

  10. #70
    Guest

    Default

    kako da znam kolki damage da stavim u kalkulatoru,kad je kod nekih oruzja minimum 0

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •