Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: Cont TC

  1. #1
    Guest

    Default Cont TC

    De vreo 2-3 zile stau numai in spital deoarce cineva intra pe contu meu si vinde toate drogurile kre le am tot tot tot......si de 2 zile stau in spital...azi cand am venit acasa de la scoala le fel in spital atacat de roshket.....da ori romani ma baga in spital ori straini nush....As vrea sa stiu daca puteti vedea ce ip a intrat pe cont de pe la ora 13 pana pe la ora 18 si daca se poate sa luati masuri....

  2. #2
    Guest

    Default

    -prima data schimbatzi parola contului (asa sigur nu mai intra nimeni pe cont)
    -porma trimite 1 pm adminilor din abuse (in engleza) cu ce ai patzit si ei vor rezolva.

    ps: fi atent la cine dai parola de la cont , mai sunt si romani dastia...

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by d4rkN
    -prima data schimbatzi parola contului (asa sigur nu mai intra nimeni pe cont)
    nu pot schimba parola de la cont ca nu mai stiu mailu pe care am inregistrat contu.....

    ...parola am dato la 3 care ii stiu si nar avea dc sa ma bage in spital si sa faca tot felu de prostii pe cont...

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by adi2009
    Quote Originally Posted by d4rkN
    -prima data schimbatzi parola contului (asa sigur nu mai intra nimeni pe cont)
    nu pot schimba parola de la cont ca nu mai stiu mailu pe care am inregistrat contu.....

    ...parola am dato la 3 care ii stiu si nar avea dc sa ma bage in spital si sa faca tot felu de prostii pe cont...
    Intra pe cont si apasa pe "Recrutari" ( este sus pe mijlocul ecranului ) si iti apare adresa pe care este facut cont

  5. #5
    Guest

    Default

    nu pot sami schimb parola deoarece nu mai stiu parola de la mail...nu exista alta metoda sa-mi schimb mailul fara sa intru pe vechiul meu email ca sa actualizez schimbarea de mail?....
    ps: noutate....am luat iar spital :-j

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    nu poti schimba emailu fara sa stii parola de la cel vechi..

  7. #7
    Guest

    Default

    grozav....atunci s-a dus contu ca daca nu mai pot sa-l schimb....oricum ms pt ajutor

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by adi2009
    grozav....atunci s-a dus contu ca daca nu mai pot sa-l schimb....oricum ms pt ajutor
    Poti da ' Forgot your password? ' , in caz de mai ti minte acele date.

  9. #9
    Guest

    Default

    se poate schimba mailul vorbeste cu 1 admin .

  10. #10
    Guest

    Default

    pai eu asta as vrea daca se poate sa-mi schimb mailu fara sa trebuiasca sa intru pe vechiul email cu care am inregistrat contu....mi-am schimbat numele dar cred ca oricum il poate afla cel ce intra pe contu meu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •