Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29

Thread: FK?

  1. #21
    Guest

    Default

    bine ma thecrimsro =) eu nam pe ce da ca nu imi cresc inca 3 4 iepurii ) joc singur . nu te mai da atat de smenar ca esti pardaf. voi avetzi impresia ca dak suntetzi 3 papagali(aici sunt dragutz) si datzi ac 23/24 suntetzi smekeri ? in fine , nu mai zic nimic e clar suntetzi cei mai tari si avetzi cele mai tari si fabuloase milkuri =))))))))))))))))

  2. #22
    Guest

    Default


  3. #23
    Guest

    Default

    Neinteresant..

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by d4rkN
    bine ma thecrimsro =) eu nam pe ce da ca nu imi cresc inca 3 4 iepurii ) joc singur . nu te mai da atat de smenar ca esti pardaf. voi avetzi impresia ca dak suntetzi 3 papagali(aici sunt dragutz) si datzi ac 23/24 suntetzi smekeri ? in fine , nu mai zic nimic e clar suntetzi cei mai tari si avetzi cele mai tari si fabuloase milkuri =))))))))))))))))
    Cine a dat mai baiatule ac 23/24 ??

    Trebuie sa iti mearga putin mintea sa faci ceva....tocmai d-asta nu iei tu nimic niciodata !

  5. #25
    Guest

    Default

    lasa ma sa iei tu ( macar pe jocu asta sa fi zeu) . te astept sa joci si tu odata singur sa iei 1 nu cu inca 3 4 baietzi pe langa tine , fenomenule , ps:fara sa te milogesti de donatzii in credite sau skill .

  6. #26
    Guest

    Default

    Prietene esti slab...

  7. #27
    Guest

    Default

    bine , grasule lumea tre sa stie cine esti ....noua nu potzi sa ne vinzi povesti , sa ne prostesti...foamea de bani (si skill) te face sa innebunesti !

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Prietene esti slab...
    ma abtin

  9. #29
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Sunteti off topic de mult.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •