Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default coś chyba nie wyszlo

    czemu jak robie operacje plastyczną to mi sie wyświetla coś chyba nie wyszlo stracilem 100 staty i szpital....... pare razy próbowalem

  2. #2
    Guest

    Default

    Pewnie chciales zmienic na swoj avart a nie te co sa w grze i dlatego Ci takie cos wyskoczylo ( o ile pamietam trzeba bylo jeszcze podac swoj nick jak chcialo sie avart zmienic na swoj) lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Verg0
    Pewnie chciales zmienic na swoj avart a nie te co sa w grze i dlatego Ci takie cos wyskoczylo ( o ile pamietam trzeba bylo jeszcze podac swoj nick jak chcialo sie avart zmienic na swoj) lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil.
    Przy operacji nie trzeba podawać ani zmieniać nicka, a tekst że coś nie wyszło wyskakuje gdy nie zaznaczymy żadnego avatarka.

    A tak na marginesie zaskoczyła mnie niewiedza osoby, która powinna tu być najbardziej kompetentna w udzielaniu odpowiedzi

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by triste
    Quote Originally Posted by Verg0
    Pewnie chciales zmienic na swoj avart a nie te co sa w grze i dlatego Ci takie cos wyskoczylo ( o ile pamietam trzeba bylo jeszcze podac swoj nick jak chcialo sie avart zmienic na swoj) lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil.
    Przy operacji nie trzeba podawać ani zmieniać nicka, a tekst że coś nie wyszło wyskakuje gdy nie zaznaczymy żadnego avatarka.

    A tak na marginesie zaskoczyła mnie niewiedza osoby, która powinna tu być najbardziej kompetentna w udzielaniu odpowiedzi
    Triste
    " lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil."
    Czyzby czytanie do konca nie wychodzi? A to ze tak napisalem wynika z wlasnych doswiadczen ktore mialem kilka ed tematu ( i juz riposta zebys nie miala sie czego przyczepic - tak tak, nie robie operki od dawna bo gram z takimi ludzmi ze niemam sie czego obawiac ).
    aaa i jezeli uwazasz ze jestem tu za przeproszeniem do dupy potrzebny(tak tak mam takie wrażenie ze to chcialas powiedziec [zaryzykuje stwierdzeniem ze z powodow osobistych]) - pm do wendyy or thorriefa( ba znasz go dobrze wiec niebedzie problemow z kontaktem).

    Dalsze wycieczki prosze na pm.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Verg0
    Quote Originally Posted by triste
    Quote Originally Posted by Verg0
    Pewnie chciales zmienic na swoj avart a nie te co sa w grze i dlatego Ci takie cos wyskoczylo ( o ile pamietam trzeba bylo jeszcze podac swoj nick jak chcialo sie avart zmienic na swoj) lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil.
    Przy operacji nie trzeba podawać ani zmieniać nicka, a tekst że coś nie wyszło wyskakuje gdy nie zaznaczymy żadnego avatarka.

    A tak na marginesie zaskoczyła mnie niewiedza osoby, która powinna tu być najbardziej kompetentna w udzielaniu odpowiedzi
    Triste
    " lub poprostu nie zaznaczyles avarta z gry na ktory chciales zeby sie zmienil."
    Czyzby czytanie do konca nie wychodzi? A to ze tak napisalem wynika z wlasnych doswiadczen ktore mialem kilka ed tematu ( i juz riposta zebys nie miala sie czego przyczepic - tak tak, nie robie operki od dawna bo gram z takimi ludzmi ze niemam sie czego obawiac ).
    aaa i jezeli uwazasz ze jestem tu za przeproszeniem do <font color=green>***</font> potrzebny(tak tak mam takie wrażenie ze to chcialas powiedziec [zaryzykuje stwierdzeniem ze z powodow osobistych]) - pm do wendyy or thorriefa( ba znasz go dobrze wiec niebedzie problemow z kontaktem).

    Dalsze wycieczki prosze na pm.
    Skoro Ty nie napisałeś mi swojej odpowiedzi na pM tylko publicznie więc ja też mam ochotę napisać na forum a nie prywatnie.

    Preczytałam Twoją odpowiedź do końca. Nie wycinaj fragmentów swojej odpowiedzi, żeby sobie udowodnić, że masz rację.
    Z Twojej odpowiedzi jasno wynika, że nie jesteś pewnien że masz rację. A swoją drogą szkoda, że odpowiadając na swój post nie zacytowałeś fagmentu "o ile pamietam trzeba bylo jeszcze podac swoj nick jak chcialo sie avart zmienic na swoj". Każdy kto grał w tc chociaż jedną edycję wie, że zmiana nicka czy nawet wpisanie nicka, który już posiadamy jest zbędne przy robieniu operacji. Nawet najlepsi, którzy prawie nigdy nie odwiedzają szpitala wiedzą o tym. A ktoś kto udziela odpowiedzi na forum i należy do TC CREW powinien wiedzieć o tym najlepiej.
    Swoją drogą, nawet nie pomyślałam, że nie nadajesz sie do funkcji jaką pełnisz na forum, czyżbyś był niedowartościowany, albo sam tak uważasz skoro tak zareagowałeś?

    P.S Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc o powodach osobistych??? Zabiłeś mnie kiedyś? Grałeś w gangu, którego nie lubiłam? Trudno mi to stwierdzić, bo Twoj nick i Twoja osoba są dla mnie całkowicie obce.

  6. #6
    Guest

    Default

    Triste, Verg - przenieście się proszę OBOJE na PM. To nie miejsce na kłótnie.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Thorrief
    Triste, Verg - przenieście się proszę OBOJE na PM. To nie miejsce na kłótnie.
    A kto tu się kłóci, wymieniamy poglądy na temat operacji plastycznych. A co do PM to skoro Verg0 publicznie coś pisze o mnie to dlaczego ja mam pisać na PM żeby nikt nie widział? Jeszcze temat zamknął żebym przypadkiem czegoś złego na forum o nim nie napisała lol.

  8. #8
    Guest

    Default

    Dlatego też proszę OBOJE, byście dalszą ewentualną dyskusje przenieśli na korespondencję prywatną.

  9. #9
    Guest

    Default

    triste rlz

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •