Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Pomagajte

  1. #1
    Guest

    Default Pomagajte

    Jest mam en hud problem.Ko vstopim v nightclub pač ni nobenga not ene parkrat osvežim spet nobenga ne prikaže.Grem vn iz nightclub-a,pogledam na listo prijateljev tut nobenga.Potem čez ene 4,5,6,7,8,9,10,11 minut ko jaz mau spammam po trgu se pa kar naenkrat znajdem v bolnišnici.Biu si brutalno ubit od tega pa tega.Ma kdo mogoče kakšen nasvet kako se temu izogniti ali kaj podobnega?

  2. #2
    Guest

    Default

    men pa podobno šeu sem u lokal sem videl enga mau slabšega od mene pol sem spremenil obraz zarad napadow lohka da ma gang in jaz spremenim en rop nardim in sem u bolnišnici nič nisem sprejemal prijateljev in jih tud nisem imel(sem pogledal) nato bolniščnica kot prawi specialforces

  3. #3
    Guest

    Default

    To je bug to se meni kar naprej dogaja dodajte hiter enga pod frende da se prijatelstva osvežijo pol se bodo pokazali vsi ki ste jih srečal v nightklubu meni se to dogaja kr naprej pa se mi ne da pod bug-s pisat pejdeš v nightclub pa jih je ene par not,pa daš prijatelstva pa ni nbenga pol jas dam hiter asd za frenda pa mi osveži pol pa napadaš

  4. #4

    Default bloodgod

    torej zej nevem če lahko tukaj to napišem zato senaprej opravičim če je narobe , če ni ok naj an9el zbriše tole

    gre se pa zarad tega nicka ( bloodgod )
    ta človek se nemore prijavit na svoj acount , pravi da upisuje pravilno geslo ter pravilno ime vendar se nikakor nemore upisat zato te an9el preko mene prosi da bi pogledal kaj je narobe pa če se da kaj uredit . hvala u naprej ter lep pozdrav

  5. #5
    Guest

    Default

    angel ni vec moderator...
    zdej je NEX191

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by timotey22 View Post
    torej zej nevem če lahko tukaj to napišem zato senaprej opravičim če je narobe , če ni ok naj an9el zbriše tole

    gre se pa zarad tega nicka ( bloodgod )
    ta človek se nemore prijavit na svoj acount , pravi da upisuje pravilno geslo ter pravilno ime vendar se nikakor nemore upisat zato te an9el preko mene prosi da bi pogledal kaj je narobe pa če se da kaj uredit . hvala u naprej ter lep pozdrav
    Ne more se vpisat kam?

    Če se ne more na forum nej proba se z starmu geslam, če pa na TC nej pa pobriše piškotke pa proba še 1x.

    BTW Angl je tut se crew

  7. #7
    Guest

    Default

    ja sam angel je tleeele bol redko

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Talking

    Quote Originally Posted by xxdedekmrazxx View Post
    ja sam angel je tleeele bol redko
    Redko? Nebi reku Maš prov

  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default

    js sm na forumu redno 0-1x na dan!
    Here to help

  10. #10
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    no ja tut to je nekej

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •