Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: Intrebare

  1. #1
    Guest

    Default Intrebare

    Sunt in inchisoare si vreau sa bag un prieten in gangul meu. imi zice intruna ca ceva e in neregula si sa mai incerc. ce dreaqu sa fac ca ma dispera. sunt de cateva zile "in afara legii" si respectul e 56. poate fi asta o problema? sau nu pot introduce persoane in gang atata timp cat sunt in puscarie?

  2. #2
    Guest

    Default

    Nu poti baga persoane in gang daca n-au 50 respect.

  3. #3
    Guest

    Default

    sau poate nu ai destula inteligenta :P

  4. #4
    Guest

    Default

    Sau poate amandoua variantele!!! Unii oameni e stupizi care este!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    am pierdut de trei ori cate o suta si ceva forta. Am intrat in spital 38 ore thecrims pt ca am luat bataie de la un gang cu toate ca eu nu am si nu sunt in nici un gang. SE POATE ASA CEVA???????????????/

  6. #6
    Guest

    Default

    cristian68 Posted: 07 Feb 2006 23:06 Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    am pierdut de trei ori cate o suta si ceva forta. Am intrat in spital 38 ore thecrims pt ca am luat bataie de la un gang cu toate ca eu nu am si nu sunt in nici un gang. SE POATE ASA CEVA???????????????

    Ai intrebat in 2 topicuri si ai facut si un topic nou tu cu aceeiasi intrebare si peste tot ai primit acelasi raspuns : DA SE POATE SA FII ATACAT DE UN GANG CHIAR DACA NU AI GANG

  7. #7
    Guest

    Default

    Nu ca pustiu' asta pana nu ia BAN nu se lasa.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Nerevarin
    Sau poate amandoua variantele!!! Unii oameni e stupizi care este!!!
    eu nu ma refeream in realitate :P doar la joc , nu sti ca tre sa ai nush cat iq + carisma sa bagi un membru in gang ?:P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •