Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
  1. #11
    Guest

    Cool

    tak po tyzdni opät gratulacia vsetkym teamom svk a cz a go go go do daslieho kola

  2. #12
    Guest

    Default

    No ja by som chcel pogratulovat ci uz Opportunity k vyhre alebo Tiestoteamu tiez k peknemu vysledku.... Bigem a spol tiez slusny vysledok
    Takisto chcem podakovat spoluhracom z FN boli ste fakt super, skvele sa mi s vami hralo a som fakt hrdy na to ze som mohol hrat prave s vami....s vysledkom som spokojny...
    Zial chcel by som tiez poznamenat ze sa mi nepacilo to ako sa vyjadrovali niektori ludia na adresu FN. Neviem ci dakto z FN dakoho buzeroval resp sa do niekoho navazal behom poslednych kol, ale to ako sme boli kritizovany za to ze sme nahrali len to co sme nahrali (hovorim teraz napr o lodke z morf.) ma fakt sklamalo... pretoze ak si dakto mysli ze to je len pohnutim prsta fakt sa myli...kazdy nemusi byt taky genialny a musi nahrat 20kk resp... Neviem teda preco ste mali stale nejake pripomienky a narazky bolo to fakt neopodstatnene, mozno novom par x napisal nejaku blbost ale potom sme si to vyjasnili...
    Co sa tyka nasho imaginarneho supportu tak poviem asi tolko ze naozaj nam pomohli ti co boli v profile a t.j.: sanchez krouha punx a fuko - ktory sice hral na zaciatku ale potom sa na to vyj*** vsak tinko? 00hooligan00 ma naozaj sklamal ukazal sa ako naivne decko hool fakt sa uvedom co robis si trapny... to ze si nebol v profile malo svoje opodstatnenie pretoze si za cele kolo urobil 5 kukiel stale si len vsade pisal kto hrame a ze aky si ty skevely ked mozes pomahat FN... proste som sa v tebe sklamal.
    No este by som rad poprial vela zdravia nabovi nech sa vylieci gl
    Toto kolo ako ste si mnohi vsimli sa zmenili mnohe pravidla... Chcel by som hre vytknut najme to ze pokazili lov ako mohli ten prvok co sa zaviedol by bol lepsi keby to fungovalo len do 20k potom je uz zbytocne myslim ze ked zabijem dakoho so 100k a ja mam 300k a da mi +2k staty je fakt s prepacenim kktina... Taktiez nam to znemoznovalo presavanie cez 1x1 nebyt tiestoteamu tak min 1kk nam ostane na kuklach co je myslim dost... Myslim ze to mozem oznacit za ,,najvacsiu chybu kola'' Toto pravidlo by sa mohlo v buducnosti z hry odstranit. Dalsou chybou ktoru chcem vytknut je zavedenie zmeny davania statov na ga... nielenze sa zrusilo sanie iq alebo vyroba bitkarov cez ga co by nebolo take hrozne, ale tiez si uz neprenesies staty ktore mas na kuklach... Myslim to tak ze ked mas na kuklach napr najviac iq a sajes to gangstrom da ti to uplne rovnako rovnomerne vsetky staty hoci dosial by ti ich vysalo tak ako si ich mal na kuklach...
    Som poteseny aj tym ze konecne je vitazny gang aj pod svk resp cze vlajkou, po tych roznych neuspesnych pokusoch sme si to konecne zasluzili.
    Este mi neda poznamenat ze na svk sa zrodilo par nadejnych hracov a t.j. punx a tiez djmayko nezahral zle

    Tak este raz jedno velke VDAKA spoluhracom z FN a ludom ktori pomahali

  3. #13

    Default

    Chtel bych pogratulovat vsem co se zaslouzili o tak skvely konec. Zvlaste pak muj respekt maji Ti, co podporili a jinak se zasadili a jsou z druheho rivalskeho teamu a nemyslim tim zrovna ted FN, o myslenku vitezneho nicku venovanemu Nabijakovi, kteremu preji co nejpevnejsi zdravi a pohodu pri nelehke situaci.

    Smekam pred nasi scenou, protoze si opravdu troufam rict, ze neni pochyb o tom, ze tuto hru vi nase scena hrat nejlepe od zacatku do konce po takticke, nasazene, odpovedne, "nezradcovske" strance a neceka jen na pomoc desitek lidi a sami pro uspech moc neudelaji. Bylo by velmi nefer, kdyby toto kolo vyhrala RA s desitkami darcu, na ktere spolehali ocividne od zacatku az do konce.

    Gratulace!!!

  4. #14
    Guest

    Default

    no chcem pogratulovať opp k výhre, ale velmi rád a nedá mi to reagovať na zigaca ktorý hovor�* o tom že RA mali staty iba darované, ak si si nevšimol váš slávni výtaz opp z finálnich statou mal svojich možno 40% hm.. kresor a jeho slupina.. dalej FN a TT to bolo málo zigi?

    dalej sa chcem verejne ospravedlniť sulovy a milanovy, ktorý boli za to aby dali sa staty opp (samozrejme oni dvaja dali svoje staty, oni ich mohli dať lebo spravili pre TT strašne moc a nahrali vela statou) ospravedlnujem sa vám za to že som sa na vás nahneval, samozrejme bol som nasraný a preto taká reakcia.. osobne si mysl�*m že opp a hlavne podvod�*nk bowlingman by mal milanovy a sulovy ruky, nohy boskávať lebo by si bez neho nevyhral a to som si istý.. ešte raz sorry MILAN a SULO a ostatný ku ktorým som bol hnusný

  5. #15

    Default

    rovnako aj ja vám chcem zagratulovať, klobúk dole chalani

  6. #16

    Talking

    kasso ja jak u RA tak i kresorovcu atd postradam jakoukoliv promyslenejsi taktiku a nezlob se na mne, kdyz pak vidim jejich seznam darcu a pocitam kdo kolik dal.. tak moc na ne samotne nezbyva.

    U Opp vim ze meli vlastni asi celkem 6-7kk IQ a pres 1kk staty.. vic nevim, to at si chlapci vypisou sami kolik od koho dostali pokud chteji, ale opet vyhrala taktika.. zvlast kdyz panove jaksi na zacatku zapomneli(doufali ze RDK pujde) delat AC s hlavnim a delali jen s kuklama a kdyz meli FN asi 1,7mld tak oni tusim 300M, ale to uz je vec jina...

  7. #17
    Guest

    Thumbs up

    Mozna je to jen muj nazor... ALe odehral jsem stebou hodne nato abych si vazil tveho nazoru... Ale myslim ze az presprilis pitoreskne zhazujes praci a to co FN dokazali... A neustale predhazujes opp... Myslim ze kazdy ztech dvou teamu udelal max... A hrabat se do podrobnosti vtom kdo kdy mel o kolik penez vice... Nevim no kazdopadne gratuluju obema teamum. Mi by se uz tak makat nechtelo, klobouk dolu

  8. #18

    Default

    Krouha:tak rozhodne neschazuju vykon FN, zvlast kdyz meli vice silovych statu. tak to vubec ne. Nikdy jsem proti FN nic nemel a na ty co kontakt mam tak jsem jim pogratuloval k super mistu

  9. #19
    Guest

    Default

    heh zigac 7kk iq a 3kk staty boli nase a ty sa ukludni kasso

  10. #20
    Guest

    Default

    a sa spametaj co pises kasso RA by bez darcov v top20 nebola omg

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •