Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
  1. #1
    Guest

    Default Vreau Sa Comentez!

    Buna! Sunt DonRosca si vreau sa ajut jocul )). Vreau schimbari in legatura cu:
    1 spargerile vreau sa revina la normal.. cu bani multi si skilluri multe.
    2 spitalele sa ceara cate 1$ la fiecare skill ca unii oameni au probleme economice pe joc
    3 sa fie 25 de tranzatii pe piata drogurilor
    4 ca armele de tip free hands ( drujba, cutit, bata , sabie ) sa fie 100 $
    5 spargerile inviduale sa fie de dificultate 250 ( dak cerintza nr 1 e restabilita) pana la mica banca a orashului

    Ms pt intelegere. Va rog nu ma banati pt astea, dar vreau sa ajut jucatorul. Dak se ajunge la o intzelegere, propun ca schimbarile sa fie puse in functiune incepand de la runda urmatoare. Multumesc pt timpul acordat
    Last edited by DonRosca; 03-05-2008 at 06:55 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Multumim pentru comentariul tau dar ai pierdut timpul degeaba...

  3. #3
    Guest

    Default

    Sincer ? that s**ks !

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut DonRosca, iti multumim pentru sugestii dar din pacate ele sunt nerealiste si nu pot fi puse in practica.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Salut DonRosca, iti multumim pentru sugestii dar din pacate ele sunt nerealiste si nu pot fi puse in practica.

    ce sa stiti voi? voi doar sunteti admini si va place scaunul nu? prea bine...

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Cred ca stiu ceva mai multe decat tine in orice caz.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Guest

    Default

    ideile tale donrosca sunt foarte triste ... practic din ce zici tu acolo ii favorizezi pe cei care stiu sa joace (sau stau ca disperatii 24/7 online). dar ceilalti ?

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    ideile tale donrosca sunt foarte triste ... practic din ce zici tu acolo ii favorizezi pe cei care stiu sa joace (sau stau ca disperatii 24/7 online). dar ceilalti ?
    poate o patrte din ce zici e adevarata... dar propun.. ji fara suparare.. ca la orice logare de pe joc intrebati lumea sau faceti dalea (uitativa la postul al lui DonRosca si afirmatzi DA dak vreti aceste schimbari sau NU dak nu vretzi aceste shimbari. ce costa dak facem mici retusuri pe ici pe colo? ji aqm datzimi voie sa reeditez schimbarile propuse

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DonRosca View Post
    Buna! Sunt DonRosca si vreau sa ajut jocul )). Vreau schimbari in legatura cu:
    1 spargerile vreau sa revina la normal.. cu bani multi si skilluri multe.
    2 spitalele sa ceara cate 1$ la fiecare skill ca unii oameni au probleme economice pe joc
    3 sa fie 25 de tranzatii pe piata drogurilor
    4 ca armele de tip free hands ( drujba, cutit, bata , sabie ) sa fie 100 $
    5 spargerile inviduale sa fie de dificultate 250 ( dak cerintza nr 1 e restabilita) pana la mica banca a orashului

    Ms pt intelegere. Va rog nu ma banati pt astea, dar vreau sa ajut jucatorul. Dak se ajunge la o intzelegere, propun ca schimbarile sa fie puse in functiune incepand de la runda urmatoare. Multumesc pt timpul acordat
    acum e bine/ si scuze pe vechile posturi.. ganditzivi ji la ei... stiu ca viata nu iarta... nimeni nui perfect.. dar dak macar sunt acceptate macar runda care urmeaza..sper sa nu coste mult

  10. #10
    Guest

    Arrow

    pai sa zic si eu ceva...eject

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •