Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
  1. #21
    Guest

    Default

    nu zic eu dar ma gandesc la unele schimbari.. dak nu va intereseaza macar alea 3 de mai sus atunci.. ganditiva: va e mai bine asa? mie nu! atunci spargerile va rog sa aduca mai mult skill si bani si sa fie 30 tranzactii... asta as vrea sa revina la normal.. cer prea mult pt un joc, sau e un SIMPLU joc?

  2. #22
    Guest

    Smile

    Quote Originally Posted by DonRosca View Post
    nu zic eu dar ma gandesc la unele schimbari.. dak nu va intereseaza macar alea 3 de mai sus atunci.. ganditiva: va e mai bine asa? mie nu! atunci spargerile va rog sa aduca mai mult skill si bani si sa fie 30 tranzactii... asta as vrea sa revina la normal.. cer prea mult pt un joc, sau e un SIMPLU joc?
    nu au ce sa faca ai nostri.. incearca sa-i bati la cap pe ebishuman,zed7 sau memox doar ei au "puterea" de-a schimba ceva in joc

  3. #23
    Guest

    Default

    Nu prea e nevoie de 30 tranzactii la felul cum au venit runda trecuta vapoarele , adica rar , si acum lafel cred oricum nu stricau , si acu 3 runda aveai kklau pana se termina energia

    Daca tot a venit vorba de opinii , schimbari si altele am si eu o idee ... sa se mai schimbe si fetele de la conturi ca deja au devenit plictisitoare

  4. #24
    Guest

    Default

    Doamne..DonRosca asta e cel mai banal dp Crims din cati am cunoscut...cum dracu vi asa frumos pe forum : hai schimbati jocu ca asa e mai usor cum vreau eu ca nu sunt in stare sa fac nici 10k cu stilu asta de joc=))=))=))

  5. #25
    Guest

    Default

    bah domne nu eu comand schimbri, dar unilor jucatori le e mai greu.. mai bine faceti dalea cu voturi... Var fi mai bine ca spargerile sa revina la normal, sa fie 30 tranzactii si ca toate skillurile sa coste 1$? DA sau NU... va rog procedati asa acum si dak lumea vrea vrea, dak nu atunci nu vrea.. multumiti?

  6. #26
    Guest

    Default

    as mai avea o propunere... la optiunea afacerile tale.. propun sa existe cladirile: macelarie, care isi va face treaba auto... pt a ajuta jucatorii cu carne in loc de droguri.. dar ji droguri )) ,banca , dar sa fie scumpa, pt jucatorii care isi pot permite; si farmacie.. ca su mai existe painkillers in baruri si dastea... deoarece mereu vad ca nimeni nu cumpara... scz ca am postat asta in Vreau sa comentez! dar... dak vedetzi ceva chiar imposibil in propunerea asta... zicetimi si sar putea sa facem compromisuri... ms pt timpul acordat

  7. #27
    Guest

    Default

    Prietene mai bine te-ai potoli cu ideile astea...daca chiar vrei sa se schimbe ceva ia legatura cu developerii

  8. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Noi luam in considerare si incercam sa transmitem mai departe pe scara ierarhica propunerile bune si bine documentate, argumentate si cu o aplicabilitate practica.

    Din pacate, aici nu este cazul, este evident ca nu stii despre ceea ce vorbesti.

    Inca o precizare pe care vreau sa o fac este ca, daca se fac schimbari in joc, acestea nu se decid prin vot, ci se pote ajunge la ele pe cale rationala, dupa ce sunt analizate de catre administratorii suedezi si se ajunge la concluzia ca implementandu-le se vor rezova unele probleme ale jocului sau se va diversifica jocul.

    Prin urmare acest topic este inchis.
    Last edited by Kartusica; 03-08-2008 at 07:19 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •