Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Pomoc

  1. #1
    Guest

    Angry Pomoc

    kdyz se lognu do hry a kliknu na nakou ikonu treba kradeni tak me to vyhodi co s tim??

  2. #2
    Guest

    Default

    pravde podobne iba lag myslim

  3. #3
    Guest

    Default

    Kasso myslis sa je to sposobene tym ze nema v danom prehliadaci povolene cookies. Tento problem malo uz zopar ludi co poznam

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    jestli mluv�*š o tom, o čem si mysl�*m, že mluv�*š, tak je to způsobený tim jejich novym systémem proti kuklám

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    jestli mluv�*š o tom, o čem si mysl�*m, že mluv�*š, tak je to způsobený tim jejich novym systémem proti kuklám

    Bigem o jakém systému mluv�*š?

    Hodně lid�* m�* p�*še, že nemůžou být v�*ce, jak na 1 nicku. Mě jde bejt i na 7, někdo ř�*ká, že je to v cookies a někdo, že prý 1ip=1účet. Pros�*m jestli by mi to někdo vysvětlil.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by JuSt4BoY View Post
    Bigem o jakém systému mluv�*š?

    Hodně lid�* m�* p�*še, že nemůžou být v�*ce, jak na 1 nicku. Mě jde bejt i na 7, někdo ř�*ká, že je to v cookies a někdo, že prý 1ip=1účet. Pros�*m jestli by mi to někdo vysvětlil.
    Cez IE prihlásiš veľa nickov ale cez mozillu max 2.

  7. #7
    Guest

    Default

    jak kdy jak kdo.. snazim se to zjistit uz nakou dobu co stim tak snad se to nak pohne dam vam vedet

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by JuSt4BoY View Post
    Bigem o jakém systému mluv�*š?

    Hodně lid�* m�* p�*še, že nemůžou být v�*ce, jak na 1 nicku. Mě jde bejt i na 7, někdo ř�*ká, že je to v cookies a někdo, že prý 1ip=1účet. Pros�*m jestli by mi to někdo vysvětlil.
    To je hloupost...oběhnu pár kamarádů a hned mám kukly. Je hloupost aby byl jeden účet na IP...já sp�*š nechápu, proč blokujou kukly a nebloknou sp�*š multiaccounty. To by potom byla větš�* prdel.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by Krouhacz View Post
    jak kdy jak kdo.. snazim se to zjistit uz nakou dobu co stim tak snad se to nak pohne dam vam vedet
    No já jsem si problém už vyřešil. Sp�*š bych chtěl aby tu opravili tu diakritiku jinak jim tu z toho začnu dělat rámečky postů

    �*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*� �*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�* �*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*� �*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*�*
    Last edited by MissionCompleted; 03-07-2008 at 01:37 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •