Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29

Thread: Admini

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ClovIuS View Post
    Mesajul meu pentru voi este :
    - Vreau sa devin admin deoarece ... eu stiu acest jok extrem de bine il jok din 2005 ..stiu toate regulile .
    Vreau sa imi dati un raspuns daca pot fi admin sau nu.

    Dar presedinte nu vrei sa ajungi?

  2. #12
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    gras2 nu mai trage u concluzii aiurea..

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gras2 View Post
    hehe , si kirk are macar jumatate din aceste calitatzi? din ce stiu eu la comunicarea cu jucatorii este egala cu = 0 , ignore direct , experientza in joc = 0.1 , o reputatzie foarte buna hmm...cum si-ar fi putut face dak nu stie sa joace si na fost vazut niciodata in top...acu sa zicem paia' dreapta...90% din admini au ajuns prin mult asslicking , idem la moderatori .
    nu vorbi fara sa stii kirk inainte sa ajunga admin chiar intra pe crims. si nu doar ca intra, ci si juca ... si vorbea pe strada cu oamenii :O:O. kartusika era fata de treaba si inainte sa ajunga in staff, si daca nu o strica .. anturaju, s'ar fi vazut asta. pe grudge eu l'am propus moderator, si omul la inceput a refuzat (ca sa nu mai zici ca toti sunt pupincuristi). cat despre first .. mie mi s'a parut antipatic de la bun inceput, si am fost impotriva lui, dar din "anumite" ( ) motive a ajuns mod.

  4. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    In joc intru, insa motivul pentru care nu vorbesc pe strada este destul de simplu, nu am cu cine vorbi. Stim cu totii cum era inainte, erau alti oameni pe crims, alta atitudine, alt mod de a gandi, de a te purta. Insa acum, am observat cu tristete pe strada romana nu ai cu cine vorbi, chiar nu ai. Totusi am sa incerc sa revin pe strada, doar de dragul old times.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #15
    Guest

    Default

    o porcarie strada asta ...numai : vreau...ba sa te.... dute-n... am... )))

  6. #16
    Guest

    Default

    pai daca tu stai sa joci triburile ...

  7. #17
    Guest

    Wink

    You have been banned for the following reason:
    Acuzatii nefondate

    Date the ban will be lifted: 03-30-2008, 07:00 PM


    ia fi atent aici :

    Alchooliku`: Alchooliku`: ce plm faci? Alchooliku`: ai tras tareh din prima Alchooliku`: eu de la kirk am aflat...

    [3/12/2008 8:18:57 PM] Kirk says: ala e xxx ori xxx nu stiu exact.

    hmm nefondate zici ? am si print pt cei ce cred ca nu e adevarat .

  8. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu ma face sa dau un copy-paste la tot ce am vorbit eu cu alchooliku ca o sa rada tot forumul si mi-ar lua si ceva timp. Vreau sa vad si eu printul ala pana maine, altfel ai ban pe IP.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Nu ma face sa dau un copy-paste la tot ce am vorbit eu cu alchooliku ca o sa rada tot forumul si mi-ar lua si ceva timp. Vreau sa vad si eu printul ala pana maine, altfel ai ban pe IP.
    hehe dc dai ma ban ip , tu dai din casa lucruri care nu se spun , sti bine asta si tot eu sa iau ban , mai bine tziai dat demisia sau tziai tzine gura.

  10. #20
    Guest

    Talking

    Eu imi vreau inapoi doar userul banat degeaba ,si nu se poate...iar copiii astia viseaza sa devina nici mai mult ,nici mai putin ,decit admini )Macar dati-le un raspuns direct :Cit timp va fi...bla-bla-bla...NORMAL CA NU SE POATE !)
    Last edited by TheWhiteWolf; 03-25-2008 at 07:48 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •