Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29

Thread: Admini

  1. #21
    Guest

    Default

    Cit despre faptul ca nu se mai poate discuta civilizat pe strada ...ma fac ca nu-mi mai aduc aminte cine a nascocit regula aia cu "TC-ul este un joc pentru adulti ,drept urmare nu este interzis sa jignesti pe cineva" ...Doamne-fereste ,cum sa o fi emanat vreun admin ?...Nu ,cu siguranta ori a aparut singura ,ori ,in inconfundabilul stil becalian ,este de origine divina !)
    Sa speram ca miine nu apare si vreo regula de genul "acest joc este despre criminali ,asa ca intilniti-va in real-life si dati-va in cap !"
    Distractie placuta in continuare ...daca mai aveti timp sa va distrati ,asa ,intre o injuratura si un blestem...

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kartusica View Post
    Pentru a deveni admin este nevoie de o experienta bogata in joc, cunostinte de preferat avansate de limba engeza, abilitatea de a comunica cu jucatorii si dorinta de a-i ajuta, cunoasterea la perfectie a regulilor si o reputatie buna in randul comunitatii de jucatori.

    Momentan insa nu exista nici o pozitie libera ca admin (crew leader).
    Era sa plec fara sa-mi pun o intrebare retorica.Cind s-a gasit o persoana care intrunea toate aceste calitati ,si ceva in plus ,toata lumea a fost de acord ca este o alegere potrivita ,mai putin cineva ,care a spus ca niciodata nu va fi desemnat ca moderator o persoana necunoscuta de el.Asadar ,regula eliminatorie este :recunoasterea candidatului ca fiind o persoana devotata gastii (cum care gasca ?"gaska..." ),fara idei si personalitate ,absolut devotata masculului predominant din haita ,cu spirit mercantil (pai ce ,sa ramina creditele nevindute ?) si care ,eventual,sa conceapa ca tot ce inseamna critica nu trebuie tolerat,si ca atare ,sa baneze circotasul respectiv si sa declare irevocabil "esti off-topic,asa ca dispari...ma rog ,dispareti cu totii ,topic inchis ,ce bine ca am scapat si de hahalerele astea care nu sint de acord cu augustele mele fapte..."
    Am tot spus ca nu mai mai bag in afacerile respectivilor ,dar...chiar asa ,am spus eu ceva ?
    Nu ,domnilor,doamnelor si domnisoarelor ,vi s-a parut doar...orice lup are voie sa urle la luna ,nu-i asa ?)
    Last edited by TheWhiteWolf; 03-25-2008 at 08:28 PM.

  3. #23
    Guest

    Default

    iar tu uai ? offff... hai sa iti dau numaru de la o editura ceva...scoti si tu o carte...

  4. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ca un roman sa ajunga membru TC Crew trebuie sa merite, sa fie serios, sa vrea sa faca ceva, sa se implice in comunitate. Si bineinteles trebuie sa fie nevoie de el, si sa vreau si eu, din moment ce eu sunt liderul TC Crew pe Romania, este normal ca trebuie sa aibe si acordul meu.

    Quote Originally Posted by TheWhiteWolf
    Cit despre faptul ca nu se mai poate discuta civilizat pe strada ...ma fac ca nu-mi mai aduc aminte cine a nascocit regula aia cu "TC-ul este un joc pentru adulti ,drept urmare nu este interzis sa jignesti pe cineva" ...Doamne-fereste ,cum sa o fi emanat vreun admin ?
    Nu eu fac regulile pe Crims. Suedezii sunt niste oameni civilizati, dintr-o tara civilizata, care nu-si pot imagina din cauza educatiei cum sunt in stare sa vorbeasca badaranii din Romania.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #25
    Guest

    Default

    Mdea,asta cam asa este...Traim in Romania ,dar noaptea nu se prea vede mizeria de pe strazi...
    Cit priveste editura ,ma multumesc cu scrisul din placere...cui nu-i place ,sa nu se uite,iar cine nu e de acord cu mine sa-mi contracareze opiniile cu argumente solide.Asta asa ,apropos de civilizatie...fiecare are dreptul de a gindi si de a-si exprima opiniile ,atita timp cit se comporta civilizat.Stiu ca umorul ieftin e la moda ,dar eu sint de moda mai veche .Oricum ,Vlade ,n-am chef sa raspund la provocari...multam fain ,nu e cazul ,sa ai o zi buna
    Last edited by TheWhiteWolf; 03-26-2008 at 03:23 PM.

  6. #26
    Guest

    Default admin la ce? ? pai asta e joc ?

    si eu joc de cand a aparut. .dar se pare ca runda asta a pus capac . .pai e ziua 116 si eu abia acum pot sa imi accesezz contu fara sa ma puna mereu sa ma loghez cand dau click pe orice .. .s-a dus de rapa jocu din cauza adminilor care nu fac nimic. . pacat de joc . .ar trebui niste admini care sa isi faca treaba. . rusine la admini
    Last edited by nashu23; 04-02-2008 at 02:33 PM.

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by nashu23 View Post
    si eu joc de cand a aparut. .dar se pare ca runda asta a pus capac . .pai e ziua 116 si eu abia acum pot sa imi accesezz contu fara sa ma puna mereu sa ma loghez cand dau click pe orice .. .s-a dus de rapa jocu din cauza adminilor care nu fac nimic. . pacat de joc . .ar trebui niste admini care sa isi faca treaba. . rusine la admini
    nu s-a dus chiar asa de rapa din moment ce joaca atatzia

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nashu23 View Post
    si eu joc de cand a aparut. .dar se pare ca runda asta a pus capac . .pai e ziua 116 si eu abia acum pot sa imi accesezz contu fara sa ma puna mereu sa ma loghez cand dau click pe orice .. .s-a dus de rapa jocu din cauza adminilor care nu fac nimic. . pacat de joc . .ar trebui niste admini care sa isi faca treaba. . rusine la admini
    dute si joaca mario

  9. #29
    Guest

    Default

    ce mario...table

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •