Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Problem !!!!!!

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Exclamation Problem !!!!!!

    Dal iko misli da se aktivira? i ako je tako, ja sam spreman da mu pomognem!

    Ako se ovako nastavi shiptari ce nas pojesti ovu rundu!!!!

    ja stvarno ne znam kako da ih se reshim, sve su kosovari sa (logichno) srpskim IP-om. ako neko ima neki predlog neka ga izlozi slobodno a ja cu prichati sa glavnim adminima.

    PS jedino shto sam za sada uspeo to je da nateram onog kosovadpj da skine zastavu UCK, a ostalo realno nije uvreda na nacionalnoj osnovi (mislim, albanska zastava na nashoj listi jeste, ali u ochima pravila igre i nije)

  2. #2
    Guest

    Talking

    ja cenim da ce acosimana biti prvi
    naravno trebalo bi mu pomoci mada ako pobedi ja pukoh jedno 1000 kinti ali nema veze zrtvovacu se hehehe

  3. #3
    Guest

    Default

    Moj predlog je da se Napravi anti siptarski gang?!Moja rec ne wredi nista ali samo dajem predlog!!!

  4. #4
    Guest

    Default

    moj predlog je da se napravi za srbiju gang a ne protiv siptara uvek je bolje igrati za nego protiv

  5. #5
    Guest

    Default

    Dobro, profesore Laki bolje za nego protiw!!!

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Exclamation

    Quote Originally Posted by NigrutinBC View Post
    Moj predlog je da se Napravi anti siptarski gang?!Moja rec ne wredi nista ali samo dajem predlog!!!
    ovime cu zvanichno da te upozorim da ne pishesh po trgovima antialbansko nishta! ako mogu njih da banujem zbog istih stvari jednom cu morati i tebe. shirenje rasne mrznje je najstrozije zabranjeno!!! jel ok?

  7. #7

    Angry

    E ljudi,moramo sve da ucinimo samo da siptari opet ne budu prvi!!!Mogli bi svi jednom acc da doniramo statse???Ili nekako da provociramo siptara pa da se banuje,ne znam???Koliko ljudi igra na kosovadpj????

  8. #8

    Unhappy

    Mazuma,jel bi ti mogao nekako da ih prebacis da se takmice u albaniji?????Ipak oni ne pripadaju ovde?!!!!

  9. #9
    Guest

    Default

    igra jedan covek i mozda mu jedan pomaze
    i oni zive u Srbiji i samim tim trebaju da igraju u Srbiji ne znam sto ne mozete to da prihvatite dok god oni pristajali da igraju u Srbiji oni prihvataju Srbiju kao svoju drzavu ....

  10. #10
    Guest

    Default

    mislim da sam nasao nacin kako da igras sa vishe accaunta

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •