Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: ban istiyorum

Guest

Quote Originally Posted by feyyaz18 View Post
    dine küfür yasak ise hindistandaki crims sitesi kapanması lazım o zaman :Ç eğer sende bir bok biliyosan bende feyyaz deilim :Ç kıskanmayın olm beni okadar :Ç küfür yasak deil dine küfürde yasak deil
    sitenin kapanmayla alakası yok.şikayet edilirse banlanır dine küfür eden kişi.tabi sende banlanırsın ben haklıysam haksızsam zaten kalırsın.bekleyecez we görecez.ben dine küfür yasak biliom

Guest

turka eğer mod seçildiysen adam gibi yap ergargininde dediği gibi topluma değil şahısın dinine ediyorum ben burda küfürü eğer bnm adam banlanıcak olursa swift neler yapabiliceğimi biliyo foruma emin ol elimden geleni ardıma koymam
    adam görevini yapıo sen şikayet edildin adamda rapor etmiş seni !!! we millete gözdağı vermeye çalışma bekle sonucunu.turkaurelio eğer banlanması gerekiyorda banlamıosan geldiğin görevin hakkını vermiosan karaktersizsin o zaman !!! milletin verdiği gözdağıyla tırsıp gereğini yapmıosan senin onurun yok diom

Guest

turka eğer mod seçildiysen adam gibi yap ergargininde dediği gibi topluma değil şahısın dinine ediyorum ben burda küfürü eğer bnm adam banlanıcak olursa swift neler yapabiliceğimi biliyo foruma emin ol elimden geleni ardıma koymam
    we toplum yada birey fark etmez sonuçta bu dine küfür gereğini yapmalısın turkaurelio.adamın yanına kar mı kalsın eğer banlanması gerekioda banlamıosan !!!!

Guest

swiftin gözünü korkutmuş zaten demek ki swift korkudan banlamaz bu adamı eğer sende öle yapacaksan bi kaç tehdit yüzünden adam banlamıosanız bırakın mod luğu yada gereğini yapın kormayın kimseden, korkmayın yapacaklarından. laflarımada alınmayın böle birileri deilseniz her konunun gereğini yapıosanız

Guest

1- Benim görevimi adam gibi yapıp yapmadığıma sen karar veremezsin. Herhangi bi hoşnutsuzluğun varsa gider feedback e yazarsın
    2- Sen şikayet edildin bende rapor ettim gerisi abuse crew lerin işi onlar banlar yada banlamaz. Sen ban yesende yemesende benim herhangi bi çıkarım yada kaybım olmaz.
    3- ELİNDEN GELENİDE ARDINA KOYMA OK?

Quote Originally Posted by HATETOLOVE View Post
    adam görevini yapıo sen şikayet edildin adamda rapor etmiş seni !!! we millete gözdağı vermeye çalışma bekle sonucunu.turkaurelio eğer banlanması gerekiyorda banlamıosan geldiğin görevin hakkını vermiosan karaktersizsin o zaman !!! milletin verdiği gözdağıyla tırsıp gereğini yapmıosan senin onurun yok diom
    sende bilip bilmeden konuşma. burda her crew in ayrı ayrı görevleri vardır. Biz community crew olarak oyunculara sadece chat ban verebilirz. oda kısa sürelidir. ayrıca chat ban verirkende ortaya bi sebep koymalıyız ( bu genelde spam, ırkçılık falan olur). bu adamda zaten rapor edildi. chat banda da aynısı olur abuse crew lere rapor gider.

benim karakterimi onurumu yargılayacak kişi de sen değilsin. ok?

konu kapanmıştır...