Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 51
  1. #11
    Guest

    Default

    nick= un penal si toti stim asta la inceput de runda facea iepuri la greu so impresioneze pe tipsa ( asa am inteles) ... hai ba frate mai iesi din casa nick ..
    si inca ceva el este un tradator ori unde ar fi cunosc aceste personaj

  2. #12
    Guest

    Default

    nyck nu poate sa impresioneze nici o baba in halul asta ) altfel poate da,,un suc o acadea ceva =))

  3. #13

    Default Nisk e t.. cu 2 fetze

    nick sper ca ai vazut ce ai realizat nimic ai fugit de la romani acum sunt curios care roman sa mai joace cu tine ca fara romani nu faci nimic si sincer nici celelalte natzi de jucatori nu mai au incredere in tine pacat de tine si de prostia ta dar e bine ca platesti si tu netu ala sa castige firma ceva de pe urma nu stiu ce ai vrut sa arati ca SA sunt fraieri daca ai facut ce ai facut la wwi ce ai rezolvat si sincer cred ca asta a fost planul tau de la inceput daia ai si tinut asa mult sa dai milk pe wwi ca apoi sa dai la brazilieni dar degeaba dar SA tot nu a decazut cat o fi SA ul asta de injurat unora le pare rau pt ce a patit contul principal si oricum am aratat runda asta ca se poate din ziua 150 cu 7k skill am ajuns iar peste 300k totusi e ceva cand iti piere cheful de joc sa vezi atata prostie din partea unui copil fraier si sincer cam dus cu pluta cred ca nici RA nu te ar lua sa jocicu ei care cei din RA care sunt anti SA le pare raude ce aifacut esti un bou si imi pare rau de cei care au jucat pe contul Silentassassins eu nu prea am jucat din anumite probleme dar imi pare rau de ei au avut multe sperante si e bine ca inca mai au . thx
    Team SA > SA FOREVER > este pt prima oara cand ma bucur ca a castigat ra si nu brazilia

  4. #14
    Guest

    Default

    mare uom , mare caracter ... cica

  5. #15
    Guest

    Default

    apropos , am dat si io un ga runda asta

  6. #16

    Default

    nick...ce sa zici despre el...un om naspha care se crede mare shef in crimsu asta..imi ordona mie ce sa fac..k dak nu fac nush ce iepuri nu mai joc pe SIlentAssassins si imi ia si iepurii care sunt facuti de mine =))) ce sa-i ceri frate unui copil k el.. nick...ai stricat contu degeaba mha..acum sa te vad cu cine mai joci.dak mai joci...iti da niste tzatza karla aia? poate esti mai bucuros..n-ai avut parte cand erai mic si acum vrei sa te muti la ea acasa sa te adopte dreq....esti bun ce sa zic ; esti un mare....BOU

  7. #17
    Guest

    Default re

    a da nenea calugaru imi pare rau pt noptile care eu le pierdeam si pt ziua urmatoare in care tu pierdeai skillu multi viteji sa arata dupa razboi si imi e rusine sa spun ca daca adun la total timpu petrecut pe crims runda trecuta va depaseste pe tine pe rahzel si pe sports la un loc , imi pare rau ca nu am mai acceptat sa fiu fraieru de noapte , eu intru la scoala dimineatza si tot stateam noaptea sa faca sillentu skill , iar rahzel care intra dupa masa : "stai si tu in seara asta " numai asa stia sa zica , si daca am donat ce oricum probabil eram milkuiti in continu prin skillu care il pierdeati voi in bar am lipsit o saptamana si ajunseseram iepuri lu ra ca vanati ca noobi si va caftea in bar, ca eu am suferit am facut pe sefu inainte sa plec in cantonament iam zis lu rahzel ce sa faca si cum dar la durut in pitpalac , ca am venit si imi zicea nu e vina mea ca am pierdut skill astia vaneaza nu eu , si poate sports are dreptate am fost cam lenes la facut iepuri dar sorry runda viitoare fac eu iepuri si nu dormi tu noptile , dar tot nu e bine ca iti ia mamica monitoru

  8. #18
    Guest

    Default re

    apropo na ca nu a castigat nici ra nici br , sunt banati amandoi wwi winners

  9. #19
    Guest

    Default re

    si calugare vezi ca daca nu jucam eu nici 800k resp nu aveai , si runda trecuta la fel daca nu jucam eu si cu rahzel nici 450k aia nu aveai resp , sa numai zic la lume ca tu nici nu stiai ca nu trebuie sa colectezi bani de la bitches pt ca crescand skillu cresc si bani dar asta e joci de 15 runde
    si tot inveti lucruri noi

  10. #20

    Default

    chiar ca dupa razboi multi viteji se arata tu esti unu dintre ei... trebea sa donezi ce ai facut tu adica vreo 10k esti mandru ca ce?? ca pierdeai noptile sa dai milkurile care tot noi faceam rost de ele... ca ai pierdut 50k in 15 secunde cu 9 ga-uri consecutive?? si acu go-go to karla poate iti face un mumu

    si PS: nu e calugaru si nici n-a fost... e Rahzel

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •