Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51
  1. #21
    Guest

    Default re

    si am pierdut si am pus la loc mai conteaza de unde ?? si apropo rahzel daca erai baiat destept si faceai ce tiam zis cat am fost plecat nu se ajungea aici , eu dadeam telefoane din cantonament sa vad ce se intampla si tu pierdeai ca noobu skill

  2. #22

    Default

    cand ai pierdut aia 50k.. cine i-a pus la loc?? nu zic ca eu da in nici un caz tu (cine l-a pus nu dau nume)sa continuam?? esti mandru ca ai facut 5 iepuri maxim?? ai si de ce ) asa k lasa crimsu ca pt asta iti trebe caracter si dorinta.. ceea ce tu n-ai deloc

  3. #23

    Default

    mda...multa galagie

    Io zic ca cel mai bine mister nick joaca la fel cum a jucat si pana acum, adica solo sau rahzel/mehjia, si contu asta pe care ati jucat runda asta sa-l lasati la calugaru.

    Nush de ce ati dat voi avataru SA la toti care n-aveau nici o legatura cu treaba asta, dar ma rog......asta denota ca habar n-aveti de SA

    Si apropo....SA nu mai e de cand Kapoera(ultimul adevarat membru SA recunoscut si de polaci si de RA si de br) s-a lasat de joc, ca sa nu mai zic de Trenu, Moto si toti ceilalti...Asta a fost acum 2 runde cand am fost pe 1 romania si 10 international parq.

    Si nush de ce plm a trebuit sa existe topic pe forum despre SA, ajea ca sa facem balci si aici sau ce?

    hai pa, bft....

    Cu stima,un fan

    P.S.: ia pla low, 1-0

  4. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    saam1 te rog sa pastrezi un limbaj decent.
    Multumesc

  5. #25

    Default

    ok...sorry, m-a luat valu'

  6. #26
    Guest

    Default re

    avataru lau dat noobi la toata lumea cand sau certat cu wwi si au plecat de acolo siau facut gang si ca sa intre lumea in gang trebuiau sa aiva poza si uite asa ala lua poza intra ala la fel si tot asa asta multumita sports and rahzel

  7. #27

    Default

    ai uitat cine s-a certat cu wwwi? noi le-am dat milk sau tu?? nu incerca sa te scuzi aiurea si nu tre sa te intereseze de avatar cat nu faci parte din SA

  8. #28

    Default

    mha nene..tu nu intelegi o chestie...de cate ori ti-am zis k poza cu SA nu am dat la nimeni?esti capu frate..vin-o aici la Spitalu` 9 k e spre Aparatori...iei 232 si te lasa direct la intrare... interneaza-te dak ai probleme din astea,nick

  9. #29

    Default nick nu te ataca

    ar trebui sa nu te mai intereseze sau suferi ce s a intamplat cu tine te rog ssss ca faci vant aici pt ce te tot mandresti cu ce ai facut ca nu ai facut nimic nu te mai mandri ca nu ai dormit noptile ca nu ia facut nimic daca faceai se vedea asa ca jet cretinule am zis cretin ca nu te pot injura ca te as fi injurat grav dar e prea de tot sa mai zic ceva da tine nu esti interesant asa ca te rog nu mai scrie nimic ca nu are rost trebuia sa imi dau seama ca tarfele tot tarfe raman asa cum tiai batut joc odata de noi trebuia sa ma astept la inca ceva si sincer am stiut iar la partea cu jucatu mai are si omu niste probleme cand a fost sa joc am jucat si sa vazut (in special pt fanul SA saam ) care nu dormea ) nu ce ai jucat tu sincer nu am vazut nimic special hai ca tre sa plec o sa mai revin dar nu pt tine nick ca esti prea terminat


    acum calugaru a scris nu rahzel

  10. #30

    Default

    nick...crezi u k sunt tare in gura doar pe net? lasa k ne vdm noi intr-o zi...again...si vb

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •