Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Żal

  1. #1
    Guest

    Angry Żal

    To jest juz przesada jak ssam kukłe to pisze mi ze straciłem 150stat a na głównym koncie dochodzi mi po 80stat co to ma wogóle byc tak gra juz naprawde jest załosna.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Niestety ,a może i na szczęście nie gram w tej edycji, ale nie będę tutaj polemizować na ten temat.

    Nawet kiedyś tak było ,że około 20-30 % przelewanych statystyk szło " w las" ,a nie do konta ,które wygrywało walkę

    Pozdrawiam

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Witko masz racje, tak bylo kiedys, tylko wg tego, co napisal CT, to on stacil okolo 50% stat (chyba, ze delikatnie naciagnal prawde...)
    ale jesli tak jest w rzeczywistosci, to bardzo dobrze, przynajmniej ograniczy to zapedy napalencow i zmniejszy oplacalnosc i masowa produkcje kukielek

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CrimsTerror View Post
    To jest juz przesada jak ssam kukłe to pisze mi ze straciłem 150stat a na głównym koncie dochodzi mi po 80stat co to ma wogóle byc tak gra juz naprawde jest załosna.
    Ok, przyznam się, że dosyć sceptycznie podeszłam do Twojej sprawy, ponieważ często otrzymuję PMy typu: wyssałem kukłę i przyszło mi za mało stat, proszę o zwrot, zaś po przejrzeniu logów okazuje się, że ten ktoś nawet żadnej kukły nie ssał. Odpaliłam Twoje logi, porównałam staty po ssaniu zarówno na kukle, jak i na głównym i muszę przyznać Tobie rację.
    Wiem, że teraz sama podważę swój autorytet ale powiem, że nie mam zielonego pojęcia, dlaczego tak się dzieje. Zapytam kogoś mądrzejszego ode mnie i postaram się dać Tobie odpowiedź najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

    PS: I nie przesadzaj, nie poszło w powietrze aż tyle stat, ile podałeś ... ;P

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Szwedzi wprowadzili takie zmiany bodajże w tej edycji, mają one "ograniczyć" kukły, a raczej zniechęcić graczy do gry. Jest to mniej więcej tak:

    Z takiego samego IP:
    Gdy atakujesz kukłą główne konto, kukła ma większy '-', niż główne konto '+'.
    Gdy główne konto atakuje kukłę jest dobrze, taki jaki '+' na atakującym taki '-' na przegrywającym.

    Z różnych IP:
    Słabsze konto atakuje lepsze - jest dobrze, taki jaki '-' ma atakujący taki sam jest '+' na wygrywającym. I tak samo jest w przypadku gdy lepsze konto atakuje słabsze.
    Last edited by Lukipuki007; 03-27-2008 at 07:12 AM.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  6. #6
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by Lukipuki007 View Post
    Szwedzi wprowadzili takie zmiany bodajże w tej edycji, mają one "ograniczyć" kukły, a raczej zniechęcić graczy do gry. Jest to mniej więcej tak:

    Z takiego samego IP:
    Gdy atakujesz kukłą główne konto, kukła ma mniejszy '-' niż główne konto '+'.
    czy na pewno Luki niczego nie pomieszales? bo z tego wynika, ze kukly sa jeszcze bardziej oplacalne :P

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Oj tak,Luki, oczywiście że tu pomgmatwałes...

    Było to jakos tak ze jesli ssało sie cos przez GA(grupowo) było to jakoś tak że otrzymywało sie 27% mniej stat za wyssanie. Np ssałem gang w którym było 100k siłki, a jak wyssałem do zera to wyssałem tylko 73k.(Sprawdzałem to i wychodziło równo 27% xD)

    A apropo zlewania stat przez 1x1 to jest jesli konto atakowane jest o wiele słabsze niż konto które atakowało to faktycznie, konto które przegrywało traciło więcej niż otrzymało konto które wygrywało. Sam do konca tego nie rozgryzłem. Jeśli to jest jakiś wzór na to to dziwi mnie w takim razie czemu jeśli kogoś sie zabije(kogoś o dużo słabszego) to oba konto otrzymuja/traca 1,2 lub 1 stat(zależy od profesji)
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Tak, myślałem co innego, a napisałem co innego. Poprawione... (:
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  9. #9
    Guest

    Default

    To ten... Chyba już wszystko wiadomo. Zamykam,bo zaraz zrobi się dyskusja, że ten ma rację a ten nie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •