Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Question Pytanie dt. zmiany regulaminu.

    Witam!

    Mimo ,że nie gram w tej edycji, zauważyłem że dodany został wpis w regulaminie w TC.
    Chciałbym zadać parę pytań ,na które oczekuje tylko pewnych odpowiedzi:
    (jak masz przypuszczenia- NIE PISZ!).


    2. If you are reported by the rightful owner of an account and it can be proven that you have played with this account then you are liable to be penalized. The rightful owner is defined as the person in control of the email address the account is currently registered to. WARNING: Don't share passwords and/or email addresses!
    Jeżeli ktoś zakupi konto na allegro, otrzyma e-mail (zmieni do niego hasło itd) i będzie właścicielem e-mail'a, to czy zostanie ukarany ,jeżeli sprzedawca zgłosi ,iż konto zostało np. skradzione?

    Nie wiem czy dobrze to rozumiem: Masz e-mail do konta - jesteś właścicielem i nie zostaniesz ukarany...??

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Ten regulamin jest niescisły...bo może wyniknąc sytuacja że ktoś ukradnie komuś konto, hasła, hasla do maila,wszystko np za pomocą jakiegoś 'keyloggera' i wtedy abuse będzie bezsilne...Bo wtedy "pełnoprawnym właścicielem konta" będzie posiadacz mail'a(czyli złodziej)
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    No właśnie o to mi chodzi....., dlatego chciałbym usłyszeć wypowiedź jakiegoś modka ( jak by zareagował itp)

  4. #4
    Guest

    Default

    Na ile mogę Cię uspokoić trudno mi powiedzieć, ponieważ nie jestem adminem
    Na ten sam temat gadałam na skype z dwoma adminami, oboje zgodnie stwierdzili, że w razie kradzieży można odzyskać konto, oni mają informacje kiedy były zmieniane dane, jeżeli odrazu napiszesz raport i sprawdzą, że od np 3 edycji ty jesteś właścicielem i nie robiłeś żadnych zmian z adresem mailowym w tym czasie, to odzyskasz konto.
    Jeżeli natomiast zgłosisz to po np tygodniu czy dłużej, albo dzielisz z kimś swoje konto i zmieniacie maila, to raczej już nie będzie zbyt wiarygodne i małe będą szanse na odzyskanie konta.

  5. #5
    Guest

    Default

    Widzę, że z tym czekaniem na wypowiedź jakiegoś modka, to pijecie raczej do mnie, więc ok.
    Przede wszystkim, obecna formuła pkt 2 jest znacznie lepsza od formuły poprzedniej, kiedy ktoś dawał komuś passa, mówił - wyssaj sobie, a później zgłaszał do nas, że ktoś jemu wyssał konto...

    Obecnie pkt nr 2 także zostawia wolne pole do interpretacji, dlatego jak najszybciej zapytam resztę Abuse , co Oni o tym punkcie sądzą.

    Moja interpretacja i zarazem odpowiedź jest taka: od zawsze byłam przeciwna kupowaniu/sprzedawaniu kont na allegro. Jeżeli ktoś do tego stopnia nie potrafi grać w The Crims, że kupuje gotowe konto, a potem kozaczy, to niech lepiej pogra np w The Sims... Kupując konto na allegro musicie liczyć się z pewnymi niedogodnościami, podejmujecie ryzyko - nie znacie historii tego konta, nie znacie jego właściciela.
    Ja jako Abuse Member powinnam stać na straży regulaminu i przy banach kierować się wyłącznie owym regulaminem - nie zaś innymi pobudkami. Mam swoje sposoby na sprawdzenie, czy osoba składająca raport o kradzieży konta mówi prawdę, czy też nie mówi.
    Wszystko jest w logach, ja logom ufam.

    @Lola116 - mnie tylko ciekawi, którzy admini udzielili tobie takich informacji.. Zmiany z adresem mailowym..? O ile mi wiadomo, nie ma technicznej możliwości, by zmienić e-maila, na którym zarejestrowane jest konto Abuse o tym wie, więc nie sądzę, by pisało tobie takie informacje. Zaś Crew spoza Abuse nie widzi tego, co Abuse ma w panelu...

  6. #6
    Guest

    Default

    wiem od jednego byłego admina i jednego obecnego że mają oni możliwość zmiany maila, np gdy wysyła się raport o problemach z mailem np na onecie i wówczas zmieniają ci maila na taki jaki podasz, czy może mnie nazwijmy to "wprowadzono w błąd"?

  7. #7
    Guest

    Default

    GRACZ nie ma technicznej możliwości, by zmienić swój adres e-mail. Co do zmiany maila z onetu na inny, wszystko jest w tym temacie: http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=8902 . Zanim zmienimy komuś maila, BARDZO wnikliwie sprawdzamy, kto chce tegoż maila zmienić. To tyle.
    Nie róbmy offtopu w temacie odnośnie nowego regulaminu.

    Ja jeszcze dodam to tematu, że pkt 2 wyglądałby klarowniej, gdyby developerzy zdecydowali się dodać/zwrócić do regulaminu punkt mówiący o zakazie sprzedaży i kupna kont. Może coś da się w tym kierunku zrobić.....

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Athia View Post
    GRACZ nie ma technicznej możliwości, by zmienić swój adres e-mail. Co do zmiany maila z onetu na inny, wszystko jest w tym temacie: http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=8902 . Zanim zmienimy komuś maila, BARDZO wnikliwie sprawdzamy, kto chce tegoż maila zmienić. To tyle.
    Nie róbmy offtopu w temacie odnośnie nowego regulaminu.

    Ja jeszcze dodam to tematu, że pkt 2 wyglądałby klarowniej, gdyby developerzy zdecydowali się dodać/zwrócić do regulaminu punkt mówiący o zakazie sprzedaży i kupna kont. Może coś da się w tym kierunku zrobić.....
    A ja jeszcze mam jedno pytanie kożystając z okazji że jesteś "on", jak pk 2 ma się do kont na których gra kilka osób a potem jedna z nich to konto sobie przywłaszczy?

  9. #9
    Guest

    Default

    Od przyszłej edycji zabronione będzie dzielenie konta z osobami spoza zaufanych kont. Problem z przywłaszczaniem stat przez zaufane konta odpada, ponieważ ,,działania uczynione przez zaufane konta traktowane są jak twoje własne".
    Wniosek nasuwa się sam: trzeba uważnie dobrać sobie kolegów/koleżanki, z którymi będzie się dzielić konto.

  10. #10
    Guest

    Default

    Dziękuję za szybką odpowiedź, najlepiej grać samemu, nie ma szansy na wysokie miejsce ale przynajmniej jest pewność że jak się obudzisz konto nadal będzie twoje własne
    jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •