Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Pomocy !!

  1. #1
    Guest

    Default Pomocy !!

    Jezeli wbijam sie do kluby\pabu i chcialbym skasowac typa, ktory tam siedzi co musze zrobic..?

  2. #2
    Guest

    Default

    masz 2 opcje

    1 - zabić typa jeżeli jesteś mocniejszy, tyle że za to więzienie

    2 - sprzedać knajpe i kupić nową, unikaj swojego nicku w nazwie, najlepiej daj jakiś byle jaki ciąg znaków, wtedy ciężej znaleźć obcym twój lokal

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Lola przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś/eś oraz przeczytaj jego pytanie.
    Pokrywają się? Nie!

    A więc tak, jeżeli masz kontakt; czy to czerwony (z klubu- tymczasowy) ,czy też stały, to masz 2 możliwości ataku:

    1- Wchodzisz w zakładkę napad i wybierasz spośród listy osobę ,którą chcesz zaatakować.
    (Jeżeli różnica jest większa niż 50% to wtedy ofiara wpada do szpitala, a ty możesz wpaść do więzienia, ale nie koniecznie gdyż jest to czynnik losowy)

    2- Drugą formą ataku jest atak grupowy. Również opcja ta znajduje się w zakładce Napad, lecz widnieje ona wówczas gdy należysz do jakiegoś gangu ,który składa się z minimum dwóch osób. Polega to na tym ,iż zakładasz atak na tą osobę, a następnie członkowie gangu mogą dobrowolnie się do ataku przyłączać ( tak jak to bywa w rabunkach grupowych). Jeżeli stwierdzisz/stwierdzicie ,że liczba osób które zaakceptowały napad jest wystarczająca, klikacie przycisk "Zmiel Gościa"(czy jakoś tak) i wówczas przeprowadzony zostaje napad.

    PS. Dodam jeszcze ,że jeżeli atakujesz kogoś gangiem i jeżeli ten ktoś znajduje się w gangu, to dochodzi do ataku na cały gang (twój gang vs tamten gangu).
    Wypadało by dodać jeszcze ,że jeżeli atakujesz kogoś gangiem- to jeżeli napad zakończy się sukcesem, wszyscy ci którzy zaakceptowali napad- zyskują statystki, więc oczywistym jest to ,że to działa w drugą stronę- jeżeli przegracie, tracą ci którzy zaakceptowali napad.

    Pozdrawiam
    Last edited by WITKO20064; 03-30-2008 at 10:26 AM.

  4. #4
    Guest

    Default

    to lepiej ty witko przeczytaj - "wykozaczony", znaczy że ktoś zajął jego pub a on chce się go pozbyć, skoro ciężko ci z polskim to użyj słownika

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Wiesz, nie chcę tutaj tworzyć syfu ale chyba gościu napisał:

    chcialbym skasowac typa, ktory tam siedzi co musze zrobic..?
    Więc nie wiem gdzie ty widzisz problem człowieku. I weź napisz po ludzku bo nie wiem o co ci chodzi- mam patrzeć na nick zanim odpowiem czy co?

    Co prawda skasować ma wiele znaczeń- usunąć, zabić.
    Najlepiej będzie jak autor tematu sprecyzuje to na co chce uzyskać odpowiedź....

    PS. Ja słownika nie potrzebuję, więc na cholerę mnie atakujesz takimi stwierdzeniami....

  6. #6
    Guest

    Default

    Ciiiii... Wg tego, co ja zrozumiałam, to chłopak pytał dokładnie o to, co odpowiedział jemu Witko. Wg tego, co przeczytałam, w/w Witko udzielił świetnych odpowiedzi na zadane przez autora topicu pytania i - co za tym idzie - wyczerpał ten temat...

    -LOCK-

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •