Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Logowania

  1. #1
    Guest

    Default Logowania

    Witam.
    Mam zapytanie przede wszystkim do adminow (nie wiedzialem do ktorego pm wyslac)
    Gram na 1 koncie z kolega ktory mieszka we francji. On zakladal konto. Co decyduje o tym, ktora flaga bedzie mialo konto? Ilosc logowan? Jesli tak to wystarczy ze bedzie przewaga francuskiego ip? prosze o madre odpowiedzi xD

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Mnie wydaje się ,iż jak konto rejestrowane było we Francji i logujecie się na różnych IP, lecz jedno z nich jest z Francji- to wówczas flaga nie powinna zostać zmieniona, chyba że na żądanie.

    Najlepiej będzie jak to właśnie admin się wypowie na ten temat.

  3. #3
    Guest

    Default

    Sytuacja jest taka jak piszesz Witko. Tylko wlasnie dzisiaj flaga zostala zmieniona :/

  4. #4
    Guest

    Default

    Konto w grze ma flagę kraju, z którego było rejestrowane/zakładane. Nie oznacza to, że owa flaga będzie na koncie dożywotnio. Jeśli konto jest dzielone pomiędzy graczy z różnych państw i widzimy ewidentną przewagę logowań z kraju innego, niż flaga na koncie, wtedy zmieniamy ją. NIE robimy tego ,,na żądanie".

  5. #5
    Guest

    Default

    Czyli chodzi tylko o logowanie. dzieki za wyjasnienie. Jeszcze sie zglosze pozdrawiam

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by baniasty View Post
    Czyli chodzi tylko o logowanie. dzieki za wyjasnienie. Jeszcze sie zglosze pozdrawiam
    Jeżeli w celu logowania się na konto zamierzasz używać francuskiego proxy, to ja już z góry mówię - nawet nie próbuj, bo ja i tak to zobaczę...

    Temat został wyczerpany.
    -LOCK-

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •