Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: lagi

  1. #1
    Guest

    Default lagi

    Witam!
    Niestety jak w większości gier tak i w tc są straszne lagi.
    Tylko że nie zdążę nawet zażyć a już jestem w szpitalu. A naciskam na kup zaraz po wejściu do klubu.
    Czy to są jakieś bugi ze strony atakujących?

    Proszę o odpowiedź
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!

  2. #2

    Default

    Nie to nie są żadne bugi, atakujący Cię gracze są po prostu szybsi, jeśli nie chcesz lądować w szpitalu to ćpaj w bezpiecznym lokalu, najlepiej swoim własnym

  3. #3
    Guest

    Default

    Ale to się dzieje w przeciągu kilku sekund.

    Wchodzę wpisuję szybko 40 jednostek ( np piw ) i klikam ok.
    A już w szpitalu jestem pomimo tego że atakującego nawet nie widziałem na liście obecnych w klubie.

    Do zażycia danego narkotyku potrzebne jest jedno przeładowanie ( kliknięcie na kup )
    Atakującego jeszcze nie ma na liście osób w klubie więc w ciągu jednego przeładowania musiał wejść do klubu, wejść z zakładkę "napad" wybrać mnie z listy i mnie zaatakować.
    W wyniku tego miałem dwa komunikaty o zażyciu i o skopaniu.

    Trochę to dziwne

  4. #4
    Guest

    Default

    kilka sekund to wieczność żeby wysłać delikwenta na kozetke ;D

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Ja dodam coś od siebie:

    Aby uniknąć takich sytuacji masz np. dwie możliwości;

    -kup swój klub- nazwij go ciągiem znaków np. "ashddhasdh", daj najwyższą kwotę za wejście. Sprawi to ,że nie będziesz spotykał osób podczas ćpania, wobec czego nie będą cię atakować.
    (oczywiście czasem zdarza się ,że ktoś wejdzie do klubu- tutaj pokombinuj z nazwą, aby wystarczająco zniechęciła do wejścia )


    -ćpaj na tzw. dwóch przeglądarkach/kartach. Otwórz dwa okna- na jednym się zaloguj i skopiuj link (z paska adresu) na drugą przeglądarkę/kartę. Wejdź kontem do szpitala i przygotuj sobie operację, lecz nie potwierdzaj. Następnie powracasz do wcześniejszej przeglądarki/karty i wchodzisz do klubu. Jeżeli kogoś spotykasz to przełączasz się na tamtą przeglądarkę i klikasz ,aby zrobił operację.

    Przyśpiesza to znacznie wykonanie operacji- jest to często stosowane podczas "polowań"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •