Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Red face Jak zdobyć KREDYT nie wysyłając SMSa?

    Witam, ja z pytaniem czy jest jakaś możliwość zdobycia kredytów niewysyłając SMSa? lub np. zaminienie kasy za kredyty bo kasy mam sporo.
    lub co zrobić aby zabijać ludzi? bo wiem że za zabicie dostaje siękredyty.

    POZDRO

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Kredytów nie kupisz za $$ którymi dysponujesz w wirtualnym świecie thecrims.
    Jest kilka sposobów na kupno kredytów, wszystkie znajdują się w zakładce kredyty w grze.
    Aby zabić kogoś i zyskać kredyty wyznaczone za jego głowę musisz po prostu go zabić tak jak zabijasz innych graczy, problem tu jest tylko z trafieniem na takiego 'poszukiwanego'.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  3. #3
    Guest

    Default

    przydalaby sie mozliwosc przez paypala... bo prawda jest taka, że mieszkajac w USA zostalem bez mozliwosci zakupu kredytow :/

  4. #4
    Guest

    Default

    Irlandia ma ten sam problem :P ale pamiętam że któryś developer pisał w feedbacku że nad tym pracują Pół rzeszowszczyzny siedzi w Czikago to by się im zgrało ;D

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Zawsze możesz poprosić kogoś ze znajomych ,który znajduje się np. w Polsce.

    Ty mu przesyłasz kasę, on kupuje startery/doładowania i ci kupuje kredyty, a następnie przesyła zakupione kody.

    Innego rozwiązania nie widzę

  6. #6
    Guest

    Default

    możecie mi powiedzieć jak ja mam kogoś zabić?? no widzę że ktoś za kogoś tam daje np 5 kredytów i co ja mam dać?

  7. #7
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    musisz go upolowac w klubie (zalapac w czerwone kontakty) albo jesli to jakis noobek, to mozesz go dodac, jesli zaakceptuje kontakt, to wtedy go walniesz. Oczywiscie jest tez taka mozliwosc, ze sam wyladujesz w wiezieniu, jesli on Cie zaakceptuje i postawi grupe, a Twoj gang (lub Ty sam, jezelie nie posiadasz gangu) okaze sie zbyt slaby i wszyscy wyladujecie w szpitalu
    Oczywiscie istnieje taka mozliwosc, ze go zaatakujesz i przegrasz, wtedy kredytow nie otrzymasz. One sa tylko za zabicie poszukiwanego

  8. #8
    Guest

    Default

    a jak wogule kogos zaatako wac wlasnie tego nie rozumiem

  9. #9
    Guest

    Default

    nie ma juz takiego czegos jak "Łowcy głow", z tego co wiem, to nie am tej funkcji od dwoch albo trzech ed

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •