Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1
    Guest

    Default zacatek .... rady ;)

    mno vcera sem zacal TheCrims nekdo mi to doporucil a naucil (kamos ) ale moc sem nehral protoze me furt nekdo mlati nebo chytim sifla ..... dost me to jebe nemate neakou radu jak se tomuhle vyvarovat?? a nebo aspon rict co je to novy vek nikdo mi to zatim nevysvetlil .....
    dekuji

  2. #2

    Default Re: zacatek .... rady ;)

    Quote Originally Posted by ThisTakesForever
    mno vcera sem zacal TheCrims nekdo mi to doporucil a naucil (kamos ) ale moc sem nehral protoze me furt nekdo mlati nebo chytim sifla ..... dost me to jebe nemate neakou radu jak se tomuhle vyvarovat?? a nebo aspon rict co je to novy vek nikdo mi to zatim nevysvetlil .....
    dekuji
    No, tak na to 1. je jednoduchá odpověď: nechodit do nočních klubů a do bordelů a ten nový věk znamená, že všichni budou začínat znovu od nuly - jako kdyby si všichni vytvořili nový loginy...

  3. #3
    Guest

    Default Re: zacatek .... rady ;)

    Quote Originally Posted by WanglKrejca
    Quote Originally Posted by ThisTakesForever
    mno vcera sem zacal TheCrims nekdo mi to doporucil a naucil (kamos ) ale moc sem nehral protoze me furt nekdo mlati nebo chytim sifla ..... dost me to jebe nemate neakou radu jak se tomuhle vyvarovat?? a nebo aspon rict co je to novy vek nikdo mi to zatim nevysvetlil .....
    dekuji
    No, tak na to 1. je jednoduchá odpověď: nechodit do nočních klubů a do bordelů a ten nový věk znamená, že všichni budou začínat znovu od nuly - jako kdyby si všichni vytvořili nový loginy...
    he he diks
    a nvs nahodou jak se mam vyhnout klubum a doplnovat vydrz??

  4. #4
    Guest

    Default Re: zacatek .... rady ;)

    Quote Originally Posted by ThisTakesForever
    Quote Originally Posted by WanglKrejca
    Quote Originally Posted by ThisTakesForever
    mno vcera sem zacal TheCrims nekdo mi to doporucil a naucil (kamos ) ale moc sem nehral protoze me furt nekdo mlati nebo chytim sifla ..... dost me to jebe nemate neakou radu jak se tomuhle vyvarovat?? a nebo aspon rict co je to novy vek nikdo mi to zatim nevysvetlil .....
    dekuji
    No, tak na to 1. je jednoduchá odpověď: nechodit do nočních klubů a do bordelů a ten nový věk znamená, že všichni budou začínat znovu od nuly - jako kdyby si všichni vytvořili nový loginy...
    he he diks

    a nvs nahodou jak se mam vyhnout klubum a doplnovat vydrz??
    do klubů musíš ať chceš nebo ne. jiná možnost je čekat, až se ti výdrž dobije sama, ale to by sis moc nezahrál. Choď jen do klubů, kam nikdo jiný nechodí, tam ti nic nehrozí. hlavně nechoď za děvkama protože to sou prostě děvky

  5. #5
    Guest

    Default

    to jo to mi kamosi radej taky ale jak si mam dodrzovat vydrz?? kamos to dela neak ze 2 na nezfetovani (methanol ?? ) a pak jde do DA-VINCI a tam si koupim 10 heraku

  6. #6
    Guest

    Default

    Bongo bongo

  7. #7
    Guest

    Default

    mno já to dělám úplně jinak. fetuju obvykle chlast a opium. toho si pokaždé vezmu tolik, aby sem měl výdrž 100% takhle to udělám cca 5x a po pátý návštěvě toho klubu si jdu koupit metadon. kupuju ho po jednom a obvykle mi stačí 2, maximálně 3, na to, abych byl vyléčenej ze závislosti. že seš vyléčenej poznáš tak, že ti zmizí v nemocnici pod plastikou detoxikace.
    Snad ti ta rada k něčemu bude

  8. #8
    Guest

    Default

    to by chtelo uvest do jine souvislosti ale pomuze (snad pokud to budu tak delat )
    a ja sem myslel ze metadon musis mit pred a ne po ....
    na jak dlouho ti vydrzi tak ty 2 metadony?? .....
    a kolik opia a chlastu potrebujes na 100% vydrze??



    tot asi vse

  9. #9
    Guest

    Default

    1chlast = 2 vydrže
    1opium asi 8 vydrže ///santík

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 4kiLLerS
    1chlast = 2 vydrže
    1opium asi 8 vydrže ///santík
    pekny
    ale to bych se hnedka predavkoval kdbych si dal 2 metadonu 10 opia a 10 chlastu tak sem na sracky (hlavne bez metadonu)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •