Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default Pytanie dt. logowania na większą ilość kont.

    Witam!

    Ze względu na to ,że trochę jestem niepoinformowany co do problemów i zmian ,które zaszły w ówczesnej edycji, chciałbym zadać pytanko:

    Słyszałem ,że wprowadzona została blokada na logowanie (powyżej 2 kont).

    Pomyślałem sobie- "Okey, może to jakaś skuteczna nowość przeciwko kukłom"

    Niestety, a może i stety podczas rozmów z wieloma przyjaciółmi z TC dowiedziałem się ,iż wielu z nich może się logować na dowolną ilość kont i to na przeglądarkach typu IE czy też Firefox.

    Bardzo mnie to zdziwiło i w pewnym stopniu zbulwersowało gdyż uniemożliwia to granie na tych samych zasadach; ja mogę na 2 kontach a ktoś na 40 naraz?!...

    Co prawda wraz z sc0rp10n'em stwierdziliśmy ,że wcześniej założony przeze mnie temat nadaje się do zamknięcia, mimo to chciałbym dowiedzieć się jak umożliwić sobie grę na tylu kontach (w sposób legalny oczywiście :])

    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=9405

    PS. Aby zapobiec zbędnym postom dt.:

    Maybe they edit their browsers, instal some programs or something.
    chciałbym wspomnieć ,iż znajomi nie edytowali swoich softów- są one "seryjne":]

    Za pomoc wielkie dzięki!
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  2. #2
    Guest

    Default

    ja mialem taki sam problem na mozilli, lecz na ie daje rade grac nawet na 17 kontach ;P, wystarczy tylko w odpowiedni sposob wlaczyc ie, zapraszam na pm

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    A na FF są specjalne dodatki, zmieieniacze cookies itp...Wszystko da sie ominąć
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Fasol:
    O dodatkoch na mozzilu, czitaj reguly, prosze.

    M.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Ja znam reguły i nie łamie ich ... chodzi tu tylko o to że za pomocą dodatków do FF (plików które integrują sie z normalną wersją FF,można to nazwać jakby patch'em) ... na FF można grać na więcej niż 1 koncie.

    Tak btw to tyle tych tematów, a sam nawet jeszcze nie wiem czemu tak jest że jedna osoba może sie zalogować na 1 konto, a inna na ile chce
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Trochę dziwna sprawa jest z tymi logowaniami- jedni logują na 40 kont bez żadnych dodatków (czyt. patchów) a ja nie mogę się zalogować na 2 naraz ,mimo że próbowałem na kilkunastu przeglądarkach
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus View Post
    Fasol:
    O dodatkoch na mozzilu, czitaj reguly, prosze.

    M.
    Do czego to doszlo zeby Moro zapierniczal na polskim supporcie, enjoy.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •