Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32

Thread: BV baietzii ;)

  1. #11

    Default

    RA rulZ, gata cu c si cine avea, bv RA. Peste cateva zile lumea nu o sa stie cine si cum a jucat p user, o sa stie doar k e RA ....si e ok, bv all
    Last edited by Siku; 04-19-2008 at 08:36 PM.

  2. #12

    Default

    am donat si eu pe acolo asa ca apare si numele meu :X thx to siku

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nssc View Post
    prostovane noi faceam 2.3kk 2.4kk ..dar am ajutat si alt cont din top , top1 ( faceam noi 4 eu nsj mete sp00kY) shobo a fost cel care nea ajutat sa luam top3 asa ca nu mai face gura ca runda trecuta a fost cam aceiashi situatzie nu uita deci gura mica baietzel :* locu 4 ultr4style locu 5 aia fara numa si am vzt ca vrei sa dai limbi intr-un topic stai calm ca la cat lins tragi de 3 4 luni sau saturat si iepurii tai )care puneau intrebari pe forum acu pa _)_ ps: nu esti deloc original cu dnd ms sal , runda asta ai fost iar 1 iepure ca de obicei !

    ps2:n-am editat eu a editat nsj ca sa nu va mai rasucim cutzitu in rana si pana la urma dak dona si tot ra-u la noi carei faza? inseamna ca au incredere in noi ca nu facem magarii dupa ce doneaza , poate dak atzi fi si voi mai apreciatzi v-ar dona nu uita din cauza cui na luat ra 1 acu 2 runde , numele echipei incepe cu N si se termina in E asa ca dute si (beleste-o) in alta parte , RROMULE .



    Cate aberatii ai putut sa zici , intr-un sigur post.

    Sal zic acu.

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Siku View Post
    RA rulZ, gata cu c si cine avea, bv RA. Peste cateva zile lumea nu o sa stie cine si cum a jucat p user, o sa stie doar k e RA ....si e ok, bv all
    Doar numele RA pt 3-4 zile.

  5. #15
    Guest

    Default

    Ra ;** )

  6. #16
    Guest

    Default

    Ssst !Nu va mai balacariti atita ...De la noobii care se injura pe strada n-am pretentii ,dar voi sinteti jucatori vechi...Parerea mea este ca nu conteaza cite zile au avut titulatura de RA ,conteaza ca au iesit invingatori.Oricum ,NSJ si NSSC au tot jucat de-a lungul timpului in RA ,asa ca nu mi se pare deloc o surpriza,ci mai degraba tine de strategie...Daca aveau de la inceput numele RA,toti le dadeau tircoale ,pe cind asa au putut juca linistiti.In ce priveste ajutoarele ,iarasi nu mi se pare o surpriza cine pe cine a ajutat...fara ajutoare ,ar fi iesit pe primul loc in Romania si doar pe 3 sau 4 international. Felicitari ,baieti !Tineti-o tot asa
    Last edited by TheWhiteWolf; 04-19-2008 at 10:45 PM.

  7. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ma bucur sa vad ca romanii inca inseamna ceva in acest joc. Bravo!

    Locurile 1, 2, 3, 4 si 5 vor primi 500, 400, 300, 200 si respectiv 100 de credite pentru aceasta performanta.

    Creditele vor fi date de mine.

    Astept PM pe forum de la detinatorii conturilor in cauza (detinatorii sunt cei care sunt posesorii adreselor de email pe care sunt inregistrate conturile) pentru confirmare.

    Mult succes in rundele urmatoare.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #18
    Guest

    Default

    Tot respectu celor care au jucat (cinstit)..si apropo..noi macar am facut iepuri de fk..munca noastra..nu am profitat ca i-a cazut cuiva netul (Nu zic cine caci probabil ca banuiti) si i-am furat 150k ca niste nesimtitii.Insa cu toate astea a fost un admin foarte drag noua care dadea raportul lui kresor iar apoi kresor ne ardea..S-au dus asa cam 2 zile in care mai puteamsa dam fk si sa mai crestem cu vreo 50k macar. Cam atat am avut de zis.Daca am jignit pe careva imi cer scuze dar asta e adevarul.No offence.

    SpUchY

  9. #19
    Guest

    Default

    Este mă! A luat nssc top, poate să iasă şi el din casă acu'.

    felicitări

  10. #20
    Guest

    Default

    felicitarile mele si incetatzi sa va mai criicatzi atata intre voi,ce naiba...doar atzi vazut k se poate multa bafta in continuare /alkoo

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •