Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: BV baietzii ;)

  1. #21
    Guest

    Red face

    felicitari baieti! pana la urma v-ati inteles intre voi.. e bine si asa... )

  2. #22
    Guest

    Default

    kirk borfashu a sters contu pe kre eram top 2 ro.....akuma creditele pleaca mai departe ha?

  3. #23
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Performanta ramane, deci creditele I le dau daca le vrea.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #24
    Guest

    Default

    ok ms mult :* atata am vrut sa aud

  5. #25

    Default

    Bravo baietii !

  6. #26
    Guest

    Default

    v-a aratat mete ca daca renunti la scoala se poate lua si 1ro =))..deci lasati dracu scoala si apucativa de crims

  7. #27
    Guest

    Default

    Ehh...jocul asta presupune sa stii macar putina algebra...iar gramatica ,care este tot o disciplina scolara ,presupune sa pui si o cratima la locul ei (exemplu:"apucati-va").Nu vreau sa intru in polemici inutile ,dar hai sa le recunoastem meritele...au facut o treaba buna impreuna.Cred ca doar cine poate sa faca dublul respectului lor in conditiile actuale ,are dreptul sa le nege performanta ,dar nu si sa-i jigneasca.Oamenii n-au stat sa cerseasca 1vs1 pe strada ,si-au vazut linistiti de treaba ,si uite ca au cistigat runda...Cu unii din cei care au fost in RA sint amic ,cu altii am mai avut clinciuri, poate ca nu-i pot respecta ca oameni deoarece nu-i cunosc personal ,dar nimic nu ma impiedica sa-i respect ca jucatori

  8. #28
    Guest

    Default

    SadAngel...mie unu nu mi`a placut scoala deci scz ca nu vb adecvat =))

  9. #29
    Guest

    Default

    Aha...nici o problema ,nici altora nu le-a placut ,si au ajuns sa aiba palate in Pipera

  10. #30
    Guest

    Default

    si altora le_a placut si stau cu mama...ehhh

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •