Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1

    Default nowosci nowej rundy

    ELO! Widzę że niedługo startuje nowa edycja TC i czy mógłby ktoś napisać co będzie w niej nowego ?? Z góry dzieki

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    wszystkie zmiany dotyczące nowej edycji chyba przychodzą w mailach do każdego konta, nie ? ;p
    sprawdć swoją pocztę...

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    @Soul1989

    Nie unoś się tak ; forum jest po to by zadawać pytania- wiem ,że większość osób pyta o to ,co jest podanie niczym "na tacy".

    Jednak należy pamiętać ,że e-maila dt. wprowadzanych nowości dochodzą nawet w kilkudniowej rozbieżności i być może autor tematu myślał ,iż ktoś już taki e-mail otrzymał

    -Lock please-

    PS. Najlepiej będzie jak ktoś zamieści info dt. nowości ,jeżeli otrzyma e-maila jeszcze przed rozpoczęciem rundy :]
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    52

    Default

    Co ty tak sie mondralujesz stary? Niech se koles wejdzie na bete i ogranie newsy co to za problem?

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by BOYn1 View Post
    Co ty tak sie mondralujesz stary? Niech se koles wejdzie na bete i ogranie newsy co to za problem?
    @BOYn1 --> ja się nie "mądraluje" (jeżeli to było do mnie ), lecz zwróć uwagę ,że nie każdy jest tak yntelygenty jak ty i nie wie ,że istnieje beta

    Forum jest po to ,aby zadawać pytania i zarazem na nie odpowiadać

    PS. To ,że coś jest na becie, nie znaczy że musi być w normalnych crimsach (coś mogą wycofać, a coś dodać )

    Pzdr
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    52

    Default

    ale zauwaz ze jezeli beta rusza jest wielkimi wołami podane na starcie w ogłoszeniach :S
    Like a toy soldier ...

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by witko20064 View Post
    PS. To ,że coś jest na becie, nie znaczy że musi być w normalnych crimsach (coś mogą wycofać, a coś dodać )
    Beta została otwarta po długim czasie tylko po to by testować nowości które będą w następnej rundzie
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Hehe, widzę że jest przeprowadzany masowy atak na moją osobę.

    Na swoją obronę wspomnę ,że sami pisaliście że to że coś jest w becie to nie znaczy że zostanie to wprowadzone; gdzieś w dziale "do tych co grali ale przestali" czy jakoś tak , hehe

    Dobra koniec tego offtopu :]
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by witko20064 View Post
    Hehe, widzę że jest przeprowadzany masowy atak na moją osobę.
    Z użyciem wszystkich mediów publicznych czy tylko TVN24?

  10. #10
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    52

    Default

    tylko radio maryja :S
    Like a toy soldier ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •