Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Thumbs down am nevoie de un admin sa vb cu el

    miau fost furate conturile ji distruse

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Si spui dupa ce s-a terminat runda....?

    Da-mi un PM cu numele si ID-urile tuturor conturilor, adresele de email pentru fiecare cont in parte, specifica daca ai jucat cu cineva pe cont sau nu, spune-mi IP-u tau. Spune-mi si cum si cand s-a intamplat furtul si daca banuiesti pe cineva.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Si spui dupa ce s-a terminat runda....?

    Da-mi un PM cu numele si ID-urile tuturor conturilor, adresele de email pentru fiecare cont in parte, specifica daca ai jucat cu cineva pe cont sau nu, spune-mi IP-u tau. Spune-mi si cum si cand s-a intamplat furtul si daca banuiesti pe cineva.
    nu vreau sa par magar dar eu cred ca deja banuiesc pe cineva ) pe memox si zed ca au pus capat rundei ) o fi unul din cei care inca invata

  4. #4
    Guest

    Default

    mha din kte am intzeles eu ala kre m`o hackuit si pe mine akuma 2 runde l`o hackuit si pe el..... Uniqz ala sau km `lo chema..... si batuhan a fost hackuit tot de aceashi persoana.... akuma naiba stie..... sper kirk k itzi mai aduci aminte

  5. #5
    Guest

    Default

    Ai primit si tu vreun mesaj precum RoNxD,si te-ai grabit sa trimiti ce ti s-a cerut ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •