Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default Concurs RoAlliance

    Avem un concurs ... pentru cel care da cel mai interesant comentariu pe weblog-ul RoAlliance.
    Primul loc : 200 credite
    Locul 2 : 100 credite
    Locul 3: 50 credite
    Comentariile trebuie sa fie neaparat in limba engleza.
    http://roalliance.com/2008/04/20/we-have-a-contest/ Pentru mai multe detalii.
    Concursul se va termina pe 27 aprilie!

    Acesta este primul din multele concursuri care vor urma!
    Last edited by sh0b0lanu; 04-22-2008 at 12:07 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    GoGoGo
    GoGo
    Go

  3. #3
    Guest

    Default

    Pare cam ciudat...Un concurs RoAlliance numai in limba engleza...

    P.S. :...Daca traduc acest comentariu in engleza ,am vreo sansa ?

  4. #4
    Guest

    Default

    Good look in afterwards

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TheWhiteWolf View Post
    Pare cam ciudat...Un concurs RoAlliance numai in limba engleza...

    P.S. :...Daca traduc acest comentariu in engleza ,am vreo sansa ?
    ma ofer eu sa dau raspunsul la asta ... ii in engleza pt ca RoAlliance ii un brand international nu doar national ... )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NuStiuJuca View Post
    ma ofer eu sa dau raspunsul la asta ... ii in engleza pt ca RoAlliance ii un brand international nu doar national ... )
    Moaaama ! Brand international !...Intr-un fel ,cam asa este ,dar suna prea pompos...si apoi ,mergea si bilingv,ca e la moda
    Oricum ,nu mai e nevoie de comentarii sau de reclama ,ati aratat ca se poate ,poate doar de putina motivatie ar mai fi nevoie...Ia sa vedem ,se poate si runda asta?La treaba !
    Last edited by TheWhiteWolf; 05-02-2008 at 04:27 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TheWhiteWolf View Post
    Moaaama ! Brand international !...Intr-un fel ,cam asa este ,dar suna prea pompos...si apoi ,mergea si bilingv,ca e la moda
    Oricum ,nu mai e nevoie de comentarii sau de reclama ,ati aratat ca se poate ,poate doar de putina motivatie ar mai fi nevoie...Ia sa vedem ,se poate si runda asta?La treaba !
    cand s_a jucat...a vazut lupu ca se poate da? dak joaca toti din RA pt acelasi user se termina cu cel putin 2 usere in top... hehehehe crezi ca mai conteaza ce runda e?

  8. #8
    Guest

    Default

    Taci ,mey !Incercam sa le dau o motivatieSi apoi ,i-am tot laudat...vrei sa-si ia lumea-n cap ?
    Adica..."sa va luati ",intr-un felOricum ,n-am zis ca am vazut ca se poate face performanta ,asta o stiam deja...am zis ca inca se mai poate juca in echipa,cu incredere reciproca ,fara secari de conturi ,cum s-a mai intimplat...Din pacate ,eu nu prea mai pot avea incredere in cineva ,dar asta nu ma impiedica sa ma bucur pentru altii.Poate nu m-am exprimat prea clar...chiar ma bucur pentru baieti

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TheWhiteWolf View Post
    Taci ,mey !Incercam sa le dau o motivatieSi apoi ,i-am tot laudat...vrei sa-si ia lumea-n cap ?
    Adica..."sa va luati ",intr-un felOricum ,n-am zis ca am vazut ca se poate face performanta ,asta o stiam deja...am zis ca inca se mai poate juca in echipa,cu incredere reciproca ,fara secari de conturi ,cum s-a mai intimplat...Din pacate ,eu nu prea mai pot avea incredere in cineva ,dar asta nu ma impiedica sa ma bucur pentru altii.Poate nu m-am exprimat prea clar...chiar ma bucur pentru baieti
    Macar , in tine ai incredere ? Ahhh.. deja ai facut tu 4 imagina din astea , si nu pot sa mai scot limba ;( .




    Ps: multi se cred mari jucatori cand dadeau milk,tar,milk,tar.. etc.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Th3CrimsR0 View Post
    Macar , in tine ai incredere ? Ahhh.. deja ai facut tu 4 imagina din astea , si nu pot sa mai scot limba ;( .
    Daca nu aveam incredere in mine ,nu mai aveam gang de unul singur...si inca unul bunicel...
    Ce ,eu n-am voie sa ma laud?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •