Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 34 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 338

Thread: Vprašanja

  1. #41
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    To ti bo pa mogu kšn drug povedat, če se sploh da. Načeloma nej se nebi dal

  2. #42
    Guest

    Default

    meni dela to z zajci dela

  3. #43

    Default Pomoc pri zajcih

    Zdravo folk....

    Mene zanima ce se najde ksn tip,ki bi zame dalov zajce ?

    vem da je mal cudn sam mojih 10 jih bo premal ....


    LP,N00B4ME

  4. #44
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by N00B4ME View Post
    Zdravo folk....

    Mene zanima ce se najde ksn tip,ki bi zame dalov zajce ?

    vem da je mal cudn sam mojih 10 jih bo premal ....


    LP,N00B4ME
    Ammm ne vprašanje je fest čudn Tolk da se 99.9% ne najde noben

  5. #45

    Default

    ej angel a nebi blo ql ce bi ti tukej pisov gdaj ksna ladija pride ..?
    da nam ne bo treba kreditov za to porablat ?


    LP

  6. #46
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by N00B4ME View Post
    ej angel a nebi blo ql ce bi ti tukej pisov gdaj ksna ladija pride ..?
    da nam ne bo treba kreditov za to porablat ?


    LP
    Mislš da bo on porablov kredite pa kršu pravila zato da jih teb ne bo treba?

  7. #47

    Default the crims

    evo jst bi neki predlagau..ker sem videl, da se ni te teme sem se pac odlocil da bom to napisal kle...prosim da admin dobro premisli o tem in konktaktira z drugimi admini

    1. Trdim, da bi a igrica bolj postala popularna, če bi naredili nekaj popravkov.
    In sicer boljse mi bilo ce bi igrico naredili, da gre čas hitreje ali pa bi zmanjsali čas ki ga moras preziveti v bolnici ali zaporu. Saj se mi zdi brezveze igrati igrico če moraš čakati cel dan da prides iz bolnice oz. zapora. Veliko ljudi prav zato odneha igrati. Trdim , da bi bilo bolje, da bi za aids odsli v bolnico za 30tc min-1 uro tc, za preveliko kolicino droge bi šli 30tc min-1uro in 30min tc, če bi nas ubili bi šli za 2ure tc-4ure tc in če bi pristali v zaporu bi šli za 2tc ure-5tc ur. Menil, da bi bilo tako igranje zabavnejše in prosim admini če lahko glede tega kaj ukrene ,saj se mi veliko ljudi, ki jih poznam pritožuje zaradi tega.

    2. Veliko ljudi se pritožuje tudi zaradi tega, ker komaj pridejo iz bolnice pa jih spet ubijejo, menim da bi morali glede tega tudi nekaj ukreniti. Sam sem igral veliko igric in sem se spomnil kako bi lahko rešili ta problem. Mislim da bi bilo najbolje. da nardim omejitve v spoštovanju. Da se med seboj lahko napadajo samo:

    200-500 Spoštovanja
    500-1000 Spoštovanja
    1000-2500 Spoštovanja
    2500-5000 Spoštovanja
    5000-10000 Spoštovanja
    10000-20000 Spoštovanja
    20000 naprej Spoštovanja

    Prepričan sem, da bi igro naredili tako zelo zabavno in bi privabili še veliko novih igralcev iz Slovenije in tudi drugih držav. Sam sem prepričan, da bi ta igra lahko postala najbolj popularna igra na internetu vseh časov!!! Prosim admina, da dobro premisli o tem in naj vsaj poskusi to povedati glavnemu adminu. Samo to vas prosim!

    lp

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mikso9 View Post
    evo jst bi neki predlagau..ker sem videl, da se ni te teme sem se pac odlocil da bom to napisal kle...prosim da admin dobro premisli o tem in konktaktira z drugimi admini

    1. Trdim, da bi a igrica bolj postala popularna, če bi naredili nekaj popravkov.
    In sicer boljse mi bilo ce bi igrico naredili, da gre čas hitreje ali pa bi zmanjsali čas ki ga moras preziveti v bolnici ali zaporu. Saj se mi zdi brezveze igrati igrico če moraš čakati cel dan da prides iz bolnice oz. zapora. Veliko ljudi prav zato odneha igrati. Trdim , da bi bilo bolje, da bi za aids odsli v bolnico za 30tc min-1 uro tc, za preveliko kolicino droge bi šli 30tc min-1uro in 30min tc, če bi nas ubili bi šli za 2ure tc-4ure tc in če bi pristali v zaporu bi šli za 2tc ure-5tc ur. Menil, da bi bilo tako igranje zabavnejše in prosim admini če lahko glede tega kaj ukrene ,saj se mi veliko ljudi, ki jih poznam pritožuje zaradi tega.

    2. Veliko ljudi se pritožuje tudi zaradi tega, ker komaj pridejo iz bolnice pa jih spet ubijejo, menim da bi morali glede tega tudi nekaj ukreniti. Sam sem igral veliko igric in sem se spomnil kako bi lahko rešili ta problem. Mislim da bi bilo najbolje. da nardim omejitve v spoštovanju. Da se med seboj lahko napadajo samo:

    200-500 Spoštovanja
    500-1000 Spoštovanja
    1000-2500 Spoštovanja
    2500-5000 Spoštovanja
    5000-10000 Spoštovanja
    10000-20000 Spoštovanja
    20000 naprej Spoštovanja

    Prepričan sem, da bi igro naredili tako zelo zabavno in bi privabili še veliko novih igralcev iz Slovenije in tudi drugih držav. Sam sem prepričan, da bi ta igra lahko postala najbolj popularna igra na internetu vseh časov!!! Prosim admina, da dobro premisli o tem in naj vsaj poskusi to povedati glavnemu adminu. Samo to vas prosim!

    lp

    Men se to ne zdi dobr. Če dubiš aids dubiš lekcijo, da al si kupš kondome al pa da kupuješ drogo.
    Glede zapora pa isto. Če te kdo doda ga pač ne sprejmeš, če te pa kdo "ujame" v nightclubu si pa nardiš svojga in si nastavš največji respekt okol tok kokr maš svojga pa je zlo mnj možnosti, da kdo pride v tvoj nightclub (lahko si pa tut nastavš na nightclubu vstopnino na 200$ - pol pa res noben ne bo pršu in tvoj nightclub. Teb pa tut ni treba plačat ker je to tvoj nightclub).

  9. #49

    Default

    ok dobr pol...sam pol je to na en način izsiljevanje za kes an...nwem nwem sej je kul igrca sam neki se manjka :/...mogocč je premal teh stopenj za ropat, ker jst igram komi par dnevov pa sm ze pr hipermarketu, za tem sta pa sam še 2...aja pa a mi lohk kdo pove kdaj se kocna ta runda?
    Last edited by mikso9; 06-17-2008 at 03:19 AM.

  10. #50

    Default

    jst bi neki prasau...zaka mi je vzel 700 000 kesa(2x sm probau)za zamenjavo poklica ce ga ni zamenjal?!?!
    Zahtevam, da mi jih vrnete!!!!!!!!!(700 000 oz. 50 Spoštovanja)
    Last edited by mikso9; 06-17-2008 at 02:04 AM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •