Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: 27 edycja ;)

  1. #1
    Guest

    Default 27 edycja ;)

    Mam pytanie... A mianowicie jak oceniacie tą edycje (27)?? Podoba wam się??? Jak tak to co?? Czy też jest do bani tak jak poprzednie, no i oczywiście dlaczego??

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RedAndDevil01 View Post
    Mam pytanie... A mianowicie jak oceniacie tą edycje (27)?? Podoba wam się??? Jak tak to co?? Czy też jest do bani tak jak poprzednie, no i oczywiście dlaczego??
    Do bani jest jak kazda od 25 dlaczego? Jakies wejscia do burdelu bez biletów super teraz kto ma w duzo lewego kreda i duzo czasu może samym FK w top sie znalezc hmmm te trenowanie broni jest dobijajace nie latwiej jest wrocic do broni kiedy nomex dawal chyba 200 juz nawet nie pamietam. Ehhhh 1 słowem żal

    Pozdro.

  3. #3
    Guest

    Default

    z edy na ede coraz gorsza staje sie ta gra...

    gre poprawilaby przede wszystkim lepsza praca crew...

    Najlepiej jakby "stara gwardia" wrocila ; P thor, orion...

  4. #4
    Guest

    Default

    Co poprawiłoby gre?

    1. Zakaz multi.
    2. Zakaz oddawania kont (w klubie możnaby atakować raz na dzień TC tą samą osobe) to utrudniłoby oddanie stat.
    3. Zakaz multi to i zakaz gry w kilka osób na 1 konto.
    4. Usunąć ograniczenie tranzakcji u dilera (jakby nie było kukieł to i tak dragi możnaby tylko na 1 koncie kupować)
    5. Bardziej ograniczyć ilość członków gangów (byłoby więcej gangów)
    6. Usunąć te niespodziewane wydarzenia (często zdaża się, że uciekając z klubu właśnie te gówno się włącza i oklep)

    Ok, tylko ciekawe czy chciałoby się komuś pilnować czy ktoś nie gra na multi... pewnie musiałaby być większa ekipa abuse i powinni to być ludzie, którzy nie pochodzą z lepszych gangów żeby dostęp do panelu miał tylko członek abuse a nie jeszcze gracz
    Chyba tyle z mojej strony.

    Pozdro

  5. #5
    Guest

    Default

    w pewnym temacie jest juz mowa o "udoskonaleniach" tej gry:

    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=6070

    Quote Originally Posted by Thorrief View Post
    Mam pytanie do wszystkich Was, którzy skończyliście grać w TC z powodu innego, niż "za stary jestem na gry" lub "nie mam czasu, sesja jest".

    Co musiałoby się zmienić, żebyście wrócili do gry? Żebyście znów mieli radochę i prawdziwą zabawę na TC?

    Proszę o konsktruktywne wypowiedzi, oparte na jak największej ilości argumentów i wyjaśnień. Jesli chodzi o Crew, piszcie co dokładnie nie pasuje. Jeśli gra jest nudna, to piszcie dlaczego - i co zmieniło Waszą opinię na przestrzeni miesięcy/lat. Etc.

    Chcę poznać jak najwięcej opinii, a może kiedyś, gdzieś, coś... wnk

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •