Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Łowcy głów

  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Exclamation Łowcy głów

    Witam ponowanie dawno mnie tu nie było a przechodząc do rzeczy to może zgłosił by ktoś z crew by poprawili opis Łowcy głów ?l

    Cytat:

    Rzuć cenę za czyjąś śmierć lub idź zapoluj na kogoś
    Możesz dać nagrodę w kredytach za głowę jakiegoś frajera, lecz jeśli nikt Ci jej nie przyniesie w ciągu 20 dni, otrzymasz z powrotem połowę pieniędzy.

    Jak to pieniędzy ? Raczej powinno być 'Kredytów' skoro za głowę daje się kredyty.

    tak powinno być:

    Rzuć cenę za czyjąś śmierć lub idź zapoluj na kogoś
    Możesz dać nagrodę w kredytach za głowę jakiegoś frajera, lecz jeśli nikt Ci jej nie przyniesie w ciągu 20 dni, otrzymasz z powrotem połowę Kredytów

    Prosze o poprawienie
    Last edited by CaroS; 04-25-2008 at 10:44 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    no kope lat ostatnio gdy Cię widziałem to byłem hahającym życie 16-latkiem teraz jestem robiącym w gacie co dostał z egzaminu 16-latkiem A w zerówce było tak fajnie ): Porysowało się szlaczki popisało literki i było gut

    Edit:Widze że się bawisz w kolorowanke to ci się tam wykrzyknik na pomarańczowo w pierwszej linijce nie zrobił xd

  3. #3

    Default

    Masz rację Caros, to kwestia polskiego tłumaczenia, w angielskim jest wszystko ok, zgłoszę temat gdzie trzeba.
    Tymaczasem zamykam.

  4. #4
    Guest

    Default

    Poprawiłam Sry nie sprawdzałam starych tłumaczeń. Następnym razem jak coś zwęszysz pisz mi na gg

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •