Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default Kolejne błędy.

    Witam oczywiście. No cóż wywęszyłem kolejne błędy w grze o ile jest to według was są błędy, a mianowicie, gdy dodaje jakiegoś gracza do kontaków to gdy on odrzuci kontakt nie dochodzi prywatna wiadomość, że gracz xxx odrzucił propozycję trwałego kontaktu z toba tylko świeci się zakłada 'kontakty' gdy w nią wchodze to nie ma już tego gracza w kontaktach co odrzucił propozycję. Powinna przychodzić Pywatna wiadomośc, że odrzucił kontakt.

    A drugi bład jest taki:
    Jak dany gracz zaakceptuje ze mną znajomość to świeci się zakładka 'prywatne wiadomości' oczywiście przychodzi Prywatna Wiadomość, że xxx zaakceptował propozycję trwałego kontaktu z Tobą! ale jak wyjde z tej zakładki to świeci się po raz kolejny zakładka 'prywatne wiadomości' wchodze w nią a tam ta sama wiadomość. Wygląda to jak bym jej nie przczytał ale przeczytałem nią.

    Prosze o sprawdzenie.

  2. #2

    Default

    Witam,
    więc odpowiadam - to nie są błędy. Jakkolwiek to nazwać, przydatne czy też nie, zostało to wprowadzone celowo (przynajmniej takie info uzyskałem), nie można nazwać więc tych sytuacji bugami w grze.


    Na przyszłość - do zgłaszania bugów służy specjalny dział Game -> Bugs, prosiłbym tam, w języku angielskim oczywiście, zgłaszanie błędów w grze, jeśli takowe w czasia grania napotkacie.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •