Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: Recompense !!!

  1. #1
    Guest

    Default Recompense !!!

    Deci vreau sa particip la o vanatoare de recompese .. am vazut acolo recompensele puse pe capul victimei .. am scris numele victimei dar spunetimi si mie cum iau creditele puse e capul lui ala?????

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    Pune o recompensa pe capul cuiva sau vaneaza-l chiar tu. Poti pune credite pe capul unui mafiot iar daca nimeni nu il ucide dupa 20 zile de joc, vei primi jumatate din credite inapoi.

    cred ca din ce era scris la recompense . pt a lua creditele trebuie sa il omori .
    teoretic exista sanse , practic aproape nici una sa vanezi un user care are recompensa pe el
    succes

  3. #3
    Guest

    Default

    pai eu intrebam cum pot sa omor pe cneva care are o recompensa pe capul sau

  4. #4
    Guest

    Default

    Pe cei cu recompensa ii omori cum ii omori si pe cei fara recompensa. Adica, trebuie sa ai relatie cu ei.. de prietenie sau relatie rosie de prin baruri/bordele.
    Succes, cu toate ca, cred ca nu o sa ai.


  5. #5
    Guest

    Default

    si daca nu am nici o relatie cu aceea victima nu pot sa o atac sa iau creditele puse pe capul lui???

  6. #6
    Guest

    Default

    Nu.


  7. #7
    Guest

    Default

    ok am inteles.... o ultima intrebare .... eu daca nu intalnesc acea persoana prin bolderuri nu pot sa o vanez sau cum pot avea relatia pe rosu

  8. #8
    Guest

    Default

    Mie mi se pare ca in acest topic ai pun aceasi intrebare, 4 la numar, dar cu cuvinte diferite. |:

    Deciiii, daca intrii intrun bar sau bordel si mai este cineva in bar, obtii o relatie rosie(chiar e rosie la culoare), si poti scapa de acea relatie daca ataci sau te ataca acea persoana.. sau daca iti schimbi fata. Daca acea persoana are credite puse pe capul lui, credite ajung la tine, dar numai daca moare acea persoana.
    Si relatia de prietenie o obtii daca scrii numele persoanei cu care vrei sa ai o relatie de prietenie la 'Prieteni', mai jos de arme se afla. Si daca accepta relatia poti sa ataci si evident primesti credite daca are puse pe capul lui, daca moare.

    Daca nu ai inteles, te ignor. =) Salut.


  9. #9
    Guest

    Default

    acuma am inteles ms

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •