Quote Originally Posted by Mroczny11 View Post
Cieszę się żę Rie to prawilniak , moze to i lepiej ze wszystko wiecie bo tak na prawde Rie wiedział cała prawde wiedział ze od chuja ed lecialem swoim skilem swoja wlasna metodą i dostawalem ban za banem szczerze mowiac pomijajac to ze nie lubimy sie za bardzo wierze ze Arcy nie mial bota ;] zostal poprostu wyruchany przez adminow tak jak ja,nocun,friq itp wszystko dlatego ze admini jedyne co dobrze robią to kasują profity za tą gre i za nas graczy , robia co chca korpupcja n akazdym kroku a wiec tak czy siak mamy jeden wspolny cel "chwalic " adminow tej gry bo nie boty ja rozwalily tylko ludzie ktorzy nie maja pojecia o tej grze i biora sie za jej pilnowanie i opieke pozdrawiam adminow z tego miejsca

Nie "kolego", tą grę psują właśnie tacy jak ty chłopcy, którzy pomyśleli sobie pojadę na bocie bo tanio na allegro chodzą. Bo można. Bo sam nic nie ugram. Bo coś tam.
Nie interesują mnie nawet powody dlaczego ktoś robi szit innym graczom, którzy próbują coś uczciwie ugrać.
Jak to sam się wspaniałomyślnie do używania bota przyznałeś, nie masz prawo wypowiadać się o innych graczach, o tym co i kto zepsuł. Bo zepsułeś Ty i Tobie podobni.
Powinieneś się zamknąć i wstydzić tego co robiłeś.

Idąc dalej. Nie jestem zwolennikiem cenzurowania forum, sam zostawiam tematy otwarte ażeby każdy miał prawo się wypowiedzieć, mimo że często przeginacie. Nie musimy się zgadzać co do pewnych kwestii. Każdy ma prawo upierać się, że jest niewinny, my mamy nie tylko prawo ale i obowiązek mówić o tym co wiemy i widzimy.
Nie uprawnia to w żadnym wypadku do ferowania takich osądów, do mówienia o korupcji czy o profitach z graczy.
Czy Ty masz świadomość co to jest "korupcja"? Znasz pojęcie tego słowa i skali takiego oskarżenia? To pytanie retoryczne, znam odpowiedź.

Ta gra to hobby dla mnie i dla wielu innych osób, które poświęcają swój czas żeby spróbować wyczyścić tą grę z takich właśnie cwaniaczków. Robią to bez wynagrodzenia, żadnych profitów za wyjątkiem credo, które i tak nie użyjemy bo nie możemy grać. Robią to bo jeszcze im na tej grze zależy, bo spędzili tu mnóstwo czasu świetnie się niegdyś bawiąc, nie dla żadnych korzyści czy poklasku. Bo co to za "korzyści" kiedy codziennie są opluwani? Bo komuś nie spodobała się zmiana w grze, wypowiedź, albo ktoś inny czeka (o zgrozo) dzień na odpowiedź na ticket. Zawsze przecież można przyjść i dokopać "tym złym, skorumpowanym adminom:, nie?

Tak więc "kolego" Mroczny, rzadko kogokolwiek banuje na forum, ale jeszcze raz zobaczę bezpodstawne oskarżenia wobec kogokolwiek z nas o korupcje czy inne pierdoły, to będziesz jednym z tych nielicznych.

Co do innych osób i wypowiedzi, jak napisałem macie prawo nie zgadzać się z naszymi decyzjami, bronić swojej racji. Możecie to robić w sposób rzeczowy i kulturalny.
Nie macie prawa pisać, że ktoś z nas robi to dla korzyści, żeby udaremnić czyjąś grę. Nie macie, bo odkąd tu jestem zrobiłem wszystko, żeby było uczciwie i obiektywnie.
Nigdy dla swoich czy innych osób korzyści.