Pěkné číslo, že ? Kdo uhádne, čeho se týká, získává bod

Ano, je to tak, tolik mám momentálně kreditů ... není žádné tajemství, že členové TC Crew a překladatelé TC dostávají (více-méně)pravidelně výplatu v kreditech, v Crew jsem nějakou dobu byl, překladatel jsem zatím stále ... takže nějaké kredity jsem našetřil - bylo by jich samozřejmě více, ale spoustu jsem rozdal, hlavně během toho více než půl roku, co jsem nehrál.


A proč to sem vůbec píšu ? No, tak nějak jsem rozhodnut s tím tady definitivně seknout, a nechci, aby ty kredity přišly nazmar, když už jsem si je vydělal

Co s nimi můžu udělat ? Utratit je nesmyslně za spoustu špionů, ale to je k ničemu. Poslat je nikomu nemůžu, prodávat je samozřejmě taky nebudu (pravidla zakazují, a stejně bych to neudělal). Takže bych je mohl vypsat jako odměnu na nějaké hráče, to bude asi nejrozumnější

Pokud má někdo nějaký námět, na koho bych měl odměnu vypsat, kolik kreditů a PROČ, nestyďte te, a napište mi to tady, uvidíme, ... - jen ještě nevím, jestli hned, nebo na konci kola ....


(prosím, pouze tady, na emaily, icq a soukromé zprávy týkajícíc se tohot topicu nebudu reagovat)