Tenhle topic bych chtěl směřovat především k Mororusovi, nicméně budu rád i za vyjádření Vás ostatních.

Vím, že změny provedené v tomto kole měly pomoci především nováčkům, nicméně je považuju za velmi "nešťastné". Slyšel jsem o taktikách, které mají české a slovenské teamy, jež jsou v tomto kole aktivní, ale když se na to celé podívám, tak pořád jako základ tohoto kola vidím kradení al capone. Bez ac se člověk téměř nehne z místa, opomenu-li tzv. iq show, díky které se dá udělat slušná zásoba drog, ale vzhledem k tomu, že toto kolo lodě spíš nejezdí než jezdí, tak i ta vypadává z obliga.
Kdo chce respekt, musí točit ac. Kdo chce staty, musí točit ac. Kdo se chce trošku pohnout, musí točit ac. Ac bylo vždy základem, nicméně tohle kolo už přerostlo ze základu do extrému. Když mi pošle vztah člověk, který má cca 30k statů, já ho pošlu na jipku a ono mi to dá něco kolem 2 statů, tak asi ani lovení nebude nejsilnější stránkou tohoto kola. Jedinou dobrou změnu vidím v damage u zbraní, ale když už se nedá dělat ani to pitomý rdk, tak mi to přijde špatný.

Myslím si, že systém, který tu byl od 19. do 24. kola byl o hodně lepší, než systém, který tu máme teď.