Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: Nagradne igre!

Threaded View

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default Nagradne igre!

    NAGRADNA VPRAŠANJA

    No, kot sm že ene parkrat reku da bom naredu pa se mi nikol ni dal, sem se dons le odloču da vam prpravm eno zadevco, kjer boste lohk pršli do gratis kreditov (do njih lahko pridete tudi z pisanjem vodičev >glej tole!) No in sicer bodo 3x tedensko v tej temi objavljena vprašanje/uganke katerih pravilen odgovor vam bo prinesel 20 kreditov

    Zgledal bo pa nekako takole:

    1. V ponedeljkih, sredah in sobotah bodo postavljena nova nagradna vprašanja. Ura bo določena naknadno pred vsakim vprašanjem.
    2. Vsak lahko odgovarja samo 1x! Niti ne poskušajte odgovarjati z večimi accji, ker se tako sami izločite iz igre. Pravilne oz nepravile odgovore mi pošljite na pm in tisti, ki bo prvi odgovoril pravilno bo dobil 20 kreditov.
    3. Še enkrat: Odgovore mi pošiljajte po PM-ju (private message).
    4. Kdo je odgovoril pravilno in kakšen je odgovor, bo objavljeno zravn vprašanja, v primeru da pa na vprašanje ni pravilnega odgovora do naslednjega vprašanja, se le-to prenese oz traja, dokler ne bom dobil pravilnega odgovora!
    5. Pravila in pravilne odgovore postavljam JAZ, zato ne iščite vprašanj po internetu, in po raznih forumih ker jih ne boste našli, če pa že pa nikjer ne piše da je odgovor tam enak temu, ki ga iščemo tukaj. Zavedajte se tudi da gredo krediti iz mojega žepa in da je to moja dobra volja ki pa lahko kaj hitro mine.

    Vprašanja v zato namenjeno temo VPRAŠANJA


    Good luck!
    Last edited by nex191; 08-02-2008 at 08:03 AM. Reason: novo vpr

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •