Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: 29. Sezon

Guest

Default 29. Sezon

29. Sezon; 29 Temmuz 2008 , saat 19:00 da başlayacaktır.

Bu sezonla oyunla ilgili bi değişiklik yapılmadı yani sistem acısından sadece bi kaç küçük açık kapatıldı ve bi kaç yeni grafik, resim ekledi... Ve oyun basında geçen sezon oldugu gibi tekrar şifre yenileme isteyebilirler sizden bazı mail servislerinin TheCrims den mailleri kabul etmemsinden dolayı size boyle bir kolaylık saglıyorlar bilindiği gibi artık mail deiştirme yok bu nedenlede desteklemeyen mail servislerini kullanan kullanıcılara kolaylık olsun diye hesaplar ilk acıldığında yeni şifre girmeleri istenebilir. Bu herkes için istenecekmi tam bi fikrim yok gecen sezon herkesin yeni şiffre alması istenmişti ama bu sezon sanırım

bol.com.br
    uol.com.br
    wp.pl
    herhangi domain. ...

gibi mail servisi kullanan kullanıcılar için şifre değiştirme sistemini kullanabilirler.

Herkese Başarılar

Tşk ederim.. şimdi yeni kayıt istemezler demi? sadece yeni şifre ?

Guest

hayır www.thecrims.com a kayıtlı hesabın varsa yenisini acmana gerek yok o hesabınla bu sezonda oynayabilirsin belki bi ihtimal şifre deiştirmeni isteyebilirler hesabını ilk actığında oda bi ihtimal

anladım tamam sağol

sezon yeni açıldı bazıları 100 saygınlık etmiş bile nasıl anlamadım ben ??? kredi alanlarmı bunlar?

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    29. Sezon; 29 Temmuz 2008 , saat 19:00 da başlayacaktır.

Bu sezonla oyunla ilgili bi değişiklik yapılmadı yani sistem acısından sadece bi kaç küçük açık kapatıldı ve bi kaç yeni grafik, resim ekledi... Ve oyun basında geçen sezon oldugu gibi tekrar şifre yenileme isteyebilirler sizden bazı mail servislerinin TheCrims den mailleri kabul etmemsinden dolayı size boyle bir kolaylık saglıyorlar bilindiği gibi artık mail deiştirme yok bu nedenlede desteklemeyen mail servislerini kullanan kullanıcılara kolaylık olsun diye hesaplar ilk acıldığında yeni şifre girmeleri istenebilir. Bu herkes için istenecekmi tam bi fikrim yok gecen sezon herkesin yeni şiffre alması istenmişti ama bu sezon sanırım

bol.com.br
    uol.com.br
    wp.pl
    herhangi domain. ...

gibi mail servisi kullanan kullanıcılar için şifre değiştirme sistemini kullanabilirler.

Herkese Başarılar
    la tri modlukdan sutlanmısın ama hala modluk yapıyosun kısmı olarak colugu cocugu bilgilendiriyosun bu hareketini takdir ettim

Guest

senin kralın gelse sutlayamaz beni ben istemediğim sürece hadi burda yazmaya devam et sen

Zaman değiştimi 15 dakika 1 oyunsaati felandı şimdi biraz daha geç ilerliyor galiba

Guest

hrşey aynı değişiklik yok

Guest

Quote Originally Posted by girljedi View Post
    sezon yeni açıldı bazıları 100 saygınlık etmiş bile nasıl anlamadım ben ??? kredi alanlarmı bunlar?
    şimdi sezon başları dediğin gibi kredi ile başlıyo insanlar. ben hiç başlamazdım saçma bence. neyse. onlar nası hemen 100 oluyolar? mesela sen burda foruma bakarken onlar 8-10 browser açıp yaşlı kadından girip taksiden çıkıyolar